Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Introducing the Ellipse MultiFlex+ Limited Edition
 
Ellipse MultiFlex + jest wyposażony w unikalną serię ergonomicznych aplikatorów PLUS.
 Ellipse MultiFlex + jest wyposażony w unikalną serię ergonomicznych aplikatorów PLUS.
 
nowy system chłodzenia powietrzem SoftCool™
 Ze względu na fakt, że Ellipse MultiFlex został wyposażony w nowy system chłodzenia powietrzem SoftCool™ pacjenci mogą cieszyć się wyższym komfortem podczas zabiegów z końcówką Nd:YAG.
 
Technologia programowalnego impulsu
 Technologia programowalnego impulsu firmy Ellipse umożliwia zaawansowanym użytkownikom definiowanie impulsów na własne potrzeby.

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

ELLIPSE MULTIFLEX+ LIMITOWANA EDYCJA
Przedstawiamy Ellipse MultiFlex+ Limited edtition

W 2014 roku Dania obchodzi jubileusze kilku znanych duńskich projektantów, dlatego też w firmie Ellipse podjęliśmy decyzję o wyrażeniu szacunku dla ich pracy i pomysłów poprzez zwrócenie szczególnej uwagi na nasze własne, fantastyczne projekty.


Platforma MultiFlex+ nie ma żadnych ograniczeń, co dotyczy także najnowszej wersji Limited Edition! Nasza oferta specjalna obejmuje w pełni wyposażoną konsolę MultiFlex+ wraz z funkcjonalnością Nd:YAG i czterema aplikatorami I2PL.


Dzięki temu rozwiązaniu można przeprowadzać zabiegi depilacji, fotoodmładzania, leczyć zmiany naczyniowe i pigmentacyjne, trądzik pospolity, żylaki kończyn dolnych, grzybicę paznokci oraz wykonywać zaawansowane zabiegi PDT.


Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach platformy MultiFlex+, kliknij tutaj.


Aby otrzymać szczegóły dotyczące oferty specjalnej, skontaktuj się z nami: m.nowak@supernova.com.pl.

 

WŁAŚCIWOŚCI ZABIEGI OPINIE DO POBRANIA
 

Przyszłościowa platforma wykorzystująca technologię I2PL oraz laser Nd:Yag

Konsola Ellipse MultiFlex+, w której zastosowano zarówno najnowocześniejszą technologię laserową, jak i technologie Square Pulse oraz Dual Mode Filtering, oferuje szeroki zakres modalności dostosowanych do aktualnych oraz przyszłych wymagań zabiegowych. Platforma MultiFlex+ jest dostępna w czterech różnych wariantach: w kolorze czarnym lub białym, z lub bez zewnętrznej klawiatury (klawiatura wirtualna jest dostępna w standardzie).

Nd:YAG do przeprowadzania zabiegów naczyniowych, takich jak żylaki kończyn dolnych lub grzybica paznokci

System Ellipse MultiFlex+ wyposażony jest w aplikator laserowy Nd:YAG, który zapewnia wyjątkową ergonomię pracy oraz możliwość dostosowania światła roboczego, wiązki pilotującej oraz rozmiaru plamki. Aplikator dostępny jest z trzema wymiennymi końcówkami: okrągłą do większości naczyń, półokrągłą do stosowania na obszarach blisko oczu i nosa, oraz końcówkę z szafirowym okienkiem do przeprowadzania zabiegów na głównych naczyniach zasilających. Aplikator Nd:YAG uzyskał oznaczenie CE, a tym samym został dopuszczony do przeprowadzania zabiegów usuwania żylaków, teleangiektazji na twarzy, żylaków siatkowatych, opornych naczyniaków płaskich typu port wine stain, jezior żylnych oraz grzybicy paznokci.

Chłodzenie powietrzem dla zwiększonego komfortu pacjenta i niższych kosztów eksploatacji

Opatentowany, zintegrowany system chłodzący SoftCool™ wytwarza zimne powietrze bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Co więcej, nie wymaga żadnej pomocy ze strony innych członków personelu. Skoncentrowany strumień zimnego powietrza minimalizuje dyskomfort odczuwany przez pacjenta poprzez skuteczne usuwanie nadmiaru ciepła przed, w trakcie oraz po zabiegu z wykorzystaniem Nd:YAG.

Wbudowana inteligencja kliniczna gwarantująca bezpieczeństwo pracy

Na podstawie oceny parametrów pacjenta dokonanej przez użytkownika, system dobiera właściwe ustawienia zabiegowe podczas pracy w trybie „Normal”. Każdy zabieg jest automatycznie zapisywany w bazie danych pacjentów, co umożliwia pełną identyfikowalność. Dzięki temu lekarz może w bezpieczny sposób oddelegować przeprowadzanie zabiegów innym członkom zespołu.

Wyniki potwierdzone klinicznie

Liczne badania kliniczne dowodzą, że Ellipse MultiFlex+ charakteryzuje się jednym z najwyższych na rynku wskaźników usuwania owłosienia. System jest dodatkowo wyposażony w opcję fotoodmładzania w przypadku występowania rozlanych rumieni i zmian pigmentacyjnych. Pełna terapia wymaga przeprowadzenia jedynie dwóch zabiegów, gdzie alternatywne systemy dostępne na rynku oferują podobne wyniki przynajmniej po pięciu zabiegach. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie wyjątkowych efektów podczas leczenia trądziku, a konsola stanowi ponadprzeciętne rozwiązanie w przypadku wszystkich zmian naczyniowych.

Zaawansowane ustawienia I2PL i lasera

Chroniony hasłem tryb „Expert” daje doświadczonym użytkownikom możliwość zmodyfikowania pewnych aspektów ustawień. Opcjonalny tryb „Pulse Definition” pozwala najbardziej zaawansowanym użytkownikom na pełną swobodę definiowania impulsów podczas testowania nowych zastosowań oraz umożliwia zmianę parametrów z myślą o przeprowadzaniu jeszcze skuteczniejszych zabiegów.


 

Napisz do nas
wstecz