Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Ellipse Nordlys
 
Dla zapewnienia najwyższego poziomu ergonomii system Ellipse Nordlys wyposażony jest w ruchomy ekran oraz tacę na akcesoria.
Dla zapewnienia najwyższego poziomu ergonomii system Ellipse Nordlys wyposażony jest w ruchomy ekran oraz tacę na akcesoria.
 
Nowe złącze aplikatora sprawa, że wymiana końcówek jest jeszcze prostsza.
Nowe złącze aplikatora sprawa, że wymiana końcówek jest jeszcze prostsza.
 
Opcjonalny tryb definiowania impulsów zapewnia pełną programowalność ustawień zabiegowych.
Opcjonalny tryb definiowania impulsów zapewnia pełną programowalność ustawień zabiegowych.


 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

ELLIPSE NORDLYS
Najbardziej uniwersalny i skuteczny system na rynku

Nordlys: teraz zatwierdzony przez FDA!


Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że system Nordlys został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA). Pierwsze systemy Nordlys zostały sprzedane przez naszego dystrybutora Ellipse USA podczas targów Aesthetic Show w Las Vegas. Informacje na temat zatwierdzenia wywołały wiele uśmiechów, szczególnie na twarzy Jona Urbana z Ellipse USA. Firma Ellipse z wielką dumą przedstawia Nordlys – najbardziej uniwersalną platformę, jaka została kiedykolwiek stworzona, która pozwala poddawać zabiegom zmiany naczyniowe i barwnikowe, jak również usuwać niechciane owłosienie.

Wykorzystując zarówno laser jak i technologię SWT (Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma), system Nordlys od Ellipse sprawia, że rosnące potrzeby i wymagania pacjentów w odniesieniu do zabiegów estetycznych i dermatologicznych można spełnić za pomocą jednej, niezwykle uniwersalnej maszyny. W ten sposób zwrot z inwestycji następuje szybciej, a wymagana przestrzeń w gabinecie zostaje zredukowana.

Wraz z wprowadzeniem nowych i wyjątkowych impulsów o czasie trwania poniżej milisekundy, firma Ellipse po raz kolejny przesunęła granice tego, co możliwe i wyznaczyła nowe standardy leczenia, pozwalając lekarzom na jeszcze więcej zastosowań terapeutycznych, takich jak: usuwanie super cienkich teleangiektazji oraz różowych (głębokich) naczyniaków płaskich typu port wine stain.

Nowe, elastyczne ramię sprawia, że ekran dotykowy i taca z akcesoriami są zawsze na wyciągnięcie ręki, a tym samym użytkownik może w łatwy i komfortowy sposób modyfikować ustawienia bez konieczności zmiany pozycji. Co więcej, wszystkie dodatkowe akcesoria są zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz.


Aby otrzymać szczegóły dotyczące oferty specjalnej, skontaktuj się z nami: m.nowak@supernova.com.pl.

 

WŁAŚCIWOŚCI ZABIEGI OPINIE DO POBRANIA
 

Impuls o czasie trwania poniżej milisekundy

Wprowadzenie nowych i wyjątkowych impulsów o czasie trwania poniżej 1 milisekundy pozwala poddawać zabiegom zmiany, których leczenie nie było wcześniej możliwe, np.: super cienkie teleangiektazje oraz różowe (głębokie) naczyniaki płaskie typu port wine stain.

6 aplikatorów SWT oraz Nd:YAG

Sześć unikalnych aplikatorów wykorzystujących technologię SWT (Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma) wraz z aplikatorem Nd:YAG umożliwia wykonanie 17 różnych zabiegów, oferując niespotykaną dotąd szybkość i skuteczność. Na przykład całe plecy mogą być poddane zabiegowi z aplikatorem HRL 600 w mniej niż 10 minut.

Najbardziej przyjazny system w historii

Dzięki wyjątkowo nowatorskiej budowie firma Ellipse po raz kolejny osiągnęła wyżyny możliwości, zapewniając użytkownikowi niezwykłe warunki pracy. Spokojne środowisko pracy to klucz do osiągnięcia sukcesu, w związku z czym Ellipse opracowała najcichszy system na rynku – zarówno podczas wykonywania zabiegów jak i w czasie pomiędzy. Nowe, elastyczne ramię sprawia, że ekran dotykowy oraz taca z akcesoriami są zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz.

Inteligencja kliniczna

Wyjątkowa inteligencja kliniczna pozwala na przeprowadzenie skutecznych zabiegów oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia efektów ubocznych. Na podstawie oceny parametrów pacjenta wykonanej przez użytkownika (np. rozmiar naczynia oraz kolor) system Nordlys automatycznie dobiera właściwe ustawienia takie jak: rozmiar plamki, poziom energii oraz długość impulsu.

Swoboda działania dla ekspertów

Dla użytkowników zaawansowanych (ekspertów) Nordlys oferuje niedoścignioną elastyczność pracy i możliwość przesuwania granic tego, co możliwe. W ten sposób użytkownicy mogą definiować własne impulsy lub zestawy impulsów. A wraz z nowym i unikalnym impulsem o czasie trwania poniżej milisekundy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby osiągać zadziwiające wyniki w przyszłości.

Doskonały zwrot z inwestycji

Szybki zwrot z inwestycji jest możliwy nie tylko dzięki szerokiej gamie oferowanych zabiegów, ale także większej liczbie pacjentów, których można leczyć, oraz bardziej komfortowym zabiegom z wykorzystaniem aplikatorów o dużym rozmiarze plamki świetlnej. Koszty utrzymania są niskie, a dodatkowo nie ma żadnych ukrytych wydatków. Licencja na 1 rok pozwala użytkownikowi na wykonanie nieograniczonej liczby strzałów w pierwszym roku, bez konieczności pokrywania dodatkowych kosztów. System objęty jest najlepszym pakietem gwarancyjnym dostępnym na rynku.

wstecz