Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Ellipse Nordlys
 
Dla zapewnienia najwyższego poziomu ergonomii system Ellipse Nordlys wyposażony jest w ruchomy ekran oraz tacę na akcesoria.
Dla zapewnienia najwyższego poziomu ergonomii system Ellipse Nordlys wyposażony jest w ruchomy ekran oraz tacę na akcesoria.
 
Nowe złącze aplikatora sprawa, że wymiana końcówek jest jeszcze prostsza.
Nowe złącze aplikatora sprawa, że wymiana końcówek jest jeszcze prostsza.
 
Opcjonalny tryb definiowania impulsów zapewnia pełną programowalność ustawień zabiegowych.
Opcjonalny tryb definiowania impulsów zapewnia pełną programowalność ustawień zabiegowych.


 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

ELLIPSE NORDLYS- DO POBRANIA
Najbardziej uniwersalny i skuteczny system na rynku

Nordlys: teraz zatwierdzony przez FDA!


Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że system Nordlys został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA). Pierwsze systemy Nordlys zostały sprzedane przez naszego dystrybutora Ellipse USA podczas targów Aesthetic Show w Las Vegas. Informacje na temat zatwierdzenia wywołały wiele uśmiechów, szczególnie na twarzy Jona Urbana z Ellipse USA. Firma Ellipse z wielką dumą przedstawia Nordlys – najbardziej uniwersalną platformę, jaka została kiedykolwiek stworzona, która pozwala poddawać zabiegom zmiany naczyniowe i barwnikowe, jak również usuwać niechciane owłosienie.

Wykorzystując zarówno laser jak i technologię SWT (Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma), system Nordlys od Ellipse sprawia, że rosnące potrzeby i wymagania pacjentów w odniesieniu do zabiegów estetycznych i dermatologicznych można spełnić za pomocą jednej, niezwykle uniwersalnej maszyny. W ten sposób zwrot z inwestycji następuje szybciej, a wymagana przestrzeń w gabinecie zostaje zredukowana.

Wraz z wprowadzeniem nowych i wyjątkowych impulsów o czasie trwania poniżej milisekundy, firma Ellipse po raz kolejny przesunęła granice tego, co możliwe i wyznaczyła nowe standardy leczenia, pozwalając lekarzom na jeszcze więcej zastosowań terapeutycznych, takich jak: usuwanie super cienkich teleangiektazji oraz różowych (głębokich) naczyniaków płaskich typu port wine stain.

Nowe, elastyczne ramię sprawia, że ekran dotykowy i taca z akcesoriami są zawsze na wyciągnięcie ręki, a tym samym użytkownik może w łatwy i komfortowy sposób modyfikować ustawienia bez konieczności zmiany pozycji. Co więcej, wszystkie dodatkowe akcesoria są zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz.


Aby otrzymać szczegóły dotyczące oferty specjalnej, skontaktuj się z nami: m.nowak@supernova.com.pl.

 

WŁAŚCIWOŚCI ZABIEGI OPINIE DO POBRANIA
     
 

Nordlys broszura [PL]

wstecz