Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Fotoodmładzanie z użyciem Ellipse IPL i lasera
 

Zobacz zabieg

 

 

 

 

Kliknij, aby zobaczyć więcej zabiegów

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

FOTOODMŁADZANIE

Usuwanie plam starczych, teleangiektazji, rozlanych rumieni, trądziku różowatego, poikilodermy Civatte'a oraz nierównej pigmentacji na twarzy i ciele

Powierzchowne zmiany pigmentacyjne mogą mieć genetyczne pochodzenia lub mogą być spowodowane przez uszkodzenia fizyczne związane z poparzeniami słonecznymi lub urazami. Są one również naturalnym objawem procesu starzenia.


Zmiany mogą się różnić rozmiarem i kolorem. Niezmiernie ważne jest sprawdzenie i zapewnienie, że zmiana ma charakter powierzchowny przed jej usunięciem.


 

FAKTY OPINIE STRESZCZENIA MEDYCZNE DO POBRANIA
   

Sprawdzone klinicznie, bezpieczne i skuteczne rozwiązania

Zabieg Ellipse I2PL oferuje klinicznie sprawdzone zabiegi leczenia skóry zniszczonej przez słońce, obejmujące zarówno zmiany naczyniowe jak i pigmentacyjne.


Jak działa zabieg fotoodmładzania z wykorzystaniem Ellipse I2PL?


Zabieg Ellipse I2PL polega na kierowaniu kontrolowanych impulsów światła w kierunku zewnętrznej warstwy skóry. Światło jest absorbowane przez dwie naturalne substancje chemiczne organizmu, tj. melaninę na obszarach występowania pigmentacji oraz hemoglobinę w krwinkach czerwonych.


Obydwa te chromofory pozwalają na zamianę energii świetlnej w ciepło. Ciepło wykorzystywane jest do zniszczenia części komórek, gdzie magazynowana jest melanina oraz do uszkodzenia ścian naczyń krwionośnych dostarczających krew do obszarów występowania problemów. Taka technika nazywana jest „selektywną fototermolizą”.


Światło widzialne generowane przez system Ellipse I2PL podlega ścisłej kontroli, aby zapewnić właściwą długość impulsu oraz odpowiednią energię bez ryzyka uszkodzenia otaczającej tkanki.


Zabieg fotoodmładzania z wykorzystaniem Ellipse I2PL może być również przeprowadzany na większych teleangiektazjach (indywidualnie widoczne naczynia).


Fotoodmładzanie to szybki i prosty zabieg, który nie zakłóca normalnego funkcjonowania każdego dnia. Pozwala na zregenerowanie zniszczonej przez słońce skóry na twarzy, szyi, klatce piersiowej i rękach.


 

Napisz do nas← WSTECZ do Ellipse MultiFlex+


← WSTECZ do Ellipse Nordlys

 

wstecz