Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Ellipse IPL laserowe usuwanie owłosienia pod pachami
 

Zobacz zabieg
usuwania owłosienia

 

 

Kliknij, aby zobaczyć więcej zabiegów z użyciem laseru Ellipse 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

LASEROWA DEPILACJA WŁOSÓW
Praktycznie bezbolesna metoda epilacji za pomocą technologii I2PL gwarantująca długo utrzymujące się efekty

Nadmiar owłosienia może być spowodowany uwarunkowaniami medycznymi, ale potrzeba ich usunięcia jest często efektem chęci poprawy wyglądu.

Normy kulturowe oraz naciski ze strony otoczenia często wymuszają usuwanie owłosienia na niektórych obszarach ciała, takich jak: twarz, pachy, nogi, strefa bikini w przypadku kobiet, a także klatka piersiowa i plecy u mężczyzn.

Systemy Ellipse wykorzystujące technologię I2PL  zapewniają najszybsze usuwanie nadmiernego owłosienia i mogą być wykorzystywane na skórze typu od I do VI (w przypadku skóry typu III–VI stosuje się specjalny aplikator HR-D+).

Ponadprzeciętne efekty epilacji uzyskuje się już po 4–6 zabiegach z wykorzystaniem I2PL, a długookresowe badania potwierdzają, że 77% owłosienia pozostaje niewidoczne przez okres nawet 10 lat od zabiegu.

Aktualnie epilacja z wykorzystaniem technologii I2PL Ellipse to najbardziej popularny zabieg usuwania nadmiernego owłosienia, pomimo że nie jest to zabieg laserowy.

Dzięki wyjątkowym technologiom Square Pulse oraz Dual Mode Filtering opracowanym przez Ellipse, depilacja z wykorzystaniem systemów I2PL firmy Ellipse jest praktycznie bezbolesna w przeciwieństwie do wielu innych laserowych zabiegów.
 
Znajdź klinikę: Kliknij tutaj, aby znaleźć najbliższą klinikę, która oferuje zabiegi Ellipse.


 

FAKTY OPINIE STRESZCZENIA MEDYCZNE DO POBRANIA
   

Sprawdzone klinicznie, bezpieczne i skuteczne rozwiązania

Zabieg epilacji za pomocą Ellipse I2PL zapewnia klinicznie sprawdzone, bezpieczne i długotrwałe usunięcie niechcianych włosów.


Jak działa zabieg epilacji z wykorzystaniem Ellipse I2PL?


Aby uzyskać efekt długotrwałego lub permanentnego usunięcia owłosienia, konieczne jest zniszczenie mieszków włosowych, z których wyrastają poszczególne włosy. Kontrolowane impulsy światła penetrują do naskórka i są absorbowane przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym.

Melanina zamienia energię świetlną w ciepło. Takie ciepło jest następnie przenoszone do mieszka włosowego, który ulega zniszczeniu, a tym samym nie jest już w stanie wyprodukować nowego włosa. Włosy będące w fazie spoczynku są poddawane zabiegowi później. Zabieg przynosi zamierzone efekty tylko w przypadku włosów w fazie wzrostu, ponieważ tylko takie włosy są wciąż połączone z mieszkiem.

Zasada usuwania owłosienia według Ellipse Technika ta nazywana jest
„selektywną fototermolizą”.
 
Światło widzialne generowane przez systemy Ellipse I2PL podlega ścisłej kontroli, aby zapewnić właściwą długość impulsu, odpowiedni zakres długości fal świetlnych oraz niezbędną ilość energii służącą do zniszczenia mieszka.


 

Napisz do nas← WSTECZ do Ellipse MultiFlex+


← WSTECZ do Ellipse Nordlys

 

wstecz