Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Ellipse IPL laserowe usuwanie owłosienia pod pachami
 

Zobacz zabieg
usuwania owłosienia

 

 

Kliknij, aby zobaczyć więcej zabiegów z użyciem laseru Ellipse 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

LASEROWA DEPILACJA WŁOSÓW - STRESZCZENIA MEDYCZNE
Praktycznie bezbolesna metoda epilacji za pomocą technologii I2PL gwarantująca długo utrzymujące się efekty

Nadmiar owłosienia może być spowodowany uwarunkowaniami medycznymi, ale potrzeba ich usunięcia jest często efektem chęci poprawy wyglądu.

Normy kulturowe oraz naciski ze strony otoczenia często wymuszają usuwanie owłosienia na niektórych obszarach ciała, takich jak: twarz, pachy, nogi, strefa bikini w przypadku kobiet, a także klatka piersiowa i plecy u mężczyzn.

Systemy Ellipse wykorzystujące technologię I2PL  zapewniają najszybsze usuwanie nadmiernego owłosienia i mogą być wykorzystywane na skórze typu od I do VI (w przypadku skóry typu III–VI stosuje się specjalny aplikator HR-D+).

Ponadprzeciętne efekty epilacji uzyskuje się już po 4–6 zabiegach z wykorzystaniem I2PL, a długookresowe badania potwierdzają, że 77% owłosienia pozostaje niewidoczne przez okres nawet 10 lat od zabiegu.

Aktualnie epilacja z wykorzystaniem technologii I2PL Ellipse to najbardziej popularny zabieg usuwania nadmiernego owłosienia, pomimo że nie jest to zabieg laserowy.

Dzięki wyjątkowym technologiom Square Pulse oraz Dual Mode Filtering opracowanym przez Ellipse, depilacja z wykorzystaniem systemów I2PL firmy Ellipse jest praktycznie bezbolesna w przeciwieństwie do wielu innych laserowych zabiegów.
 
Znajdź klinikę: Kliknij tutaj, aby znaleźć najbliższą klinikę, która oferuje zabiegi Ellipse.


 

FAKTY OPINIE STRESZCZENIA MEDYCZNE DO POBRANIA

 

 


 

Napisz do nas← WSTECZ do Ellipse MultiFlex+


← WSTECZ do Ellipse Nordlys

 

wstecz