Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

NARL Jedyne urządzenie, które pozwala w naturalny sposób pozbyć się tłuszczu podskórnego oraz brzusznego ULTRADŹWIĘKI

 

więcej INFORMACJI:
 

PROBLEM: tłuszcz brzuszny/trzewny


Czym jest technologia NARL 517-3D?


Urządzenie NARL 517-3D?


Procedura zabiegowa


Badania naukowe


Innowacja LNE

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

OLBRZYMI PROBLEM: TŁUSZCZ BRZUSZNY/TRZEWNY
 
Otyłość  staje się coraz większym problemem w Europie
 
 

Około 60% zarówno mężczyzn jak i kobiet

w regionie europejskim wg WHO ma nadwagę,

a w przybliżeniu 23% kobiet oraz 20%

mężczyzn cierpi na otyłość

 
Źródło: WHO (Światowa Organizacja Zdrowia)
 
NARL Jedyne urządzenie, które pozwala w naturalny sposób pozbyć się tłuszczu podskórnego oraz brzusznego ULTRADŹWIĘKI

Czym jest podskórna tkanka tłuszczowa?


Doskonale wiemy, że dzięki tłuszczowi nasze ciało otrzymuje energię, jaka jest mu niezbędna do poprawnego działania. Tłuszcz jest składowany naturalnie w komórkach zwanych komórkami tłuszczowymi, które z kolei tworzą tkankę tłuszczową. Problemy zaczynają się pojawiać, kiedy ilość tłuszczu składowanego w organizmie jest zbyt duża (z różnych powodów, np. w wyniku przejadania się, braku ruchu itp.), prowadząc do poważnych zagrożeń dla zdrowia.

Nadmierny tłuszcz – w zależności od uwarunkowań genetycznych oraz innych indywidualnych czynników hormonalnych – może być magazynowany jako tłuszcz podskórny lub tłuszcz brzuszny/trzewny.

Tłuszcz podskórny, jak sama nazwa wskazuje, to tłuszcz składowany pod skórą, którego w normalnych warunkach najłatwiej jest się pozbyć poprzez wykonywanie ćwiczeń. Tłuszcz podskórny jest zazwyczaj problemem natury estetycznej, w przeciwieństwie do tłuszczu brzusznego/trzewnego.Czym jest tłuszcz brzuszny/trzewny?


Tłuszcz brzuszny lub trzewny jest najniebezpieczniejszy dla zdrowia ludzkiego, ponieważ akumuluje się on wewnętrznie, pod mięśniami oraz wokół niezwykle ważnych narządów takich jak: wątroba, serce, nerki itd., utrudniając im odpowiednie funkcjonowanie. Tłuszcz brzuszny w nadmiarze zaczyna działać jak niezależny narząd z własną aktywnością metaboliczną, zwiększając ryzyko stanu zapalnego i uwalniając substancje toksyczne, które razem z innymi czynnikami ryzyka jak nadciśnienie, wysoki poziom trójglicerydów, wysoki poziom cukru i niski poziom cholesterolu HDL (dobrego cholesterolu) mogą wywoływać poważne choroby układu sercowo-naczyniowego, udar, cukrzycę typu 2, raka piersi itp.

 

 

NARL Jedyne urządzenie, które pozwala w naturalny sposób pozbyć się tłuszczu podskórnego oraz brzusznego ULTRADŹWIĘKI
wstecz