Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

NARL Jedyne urządzenie, które pozwala w naturalny sposób pozbyć się tłuszczu podskórnego oraz brzusznego ULTRADŹWIĘKI

 

więcej INFORMACJI:
 

PROBLEM: tłuszcz brzuszny/trzewny


Czym jest technologia NARL 517-3D?


Urządzenie NARL 517-3D?


Procedura zabiegowa


Badania naukowe


Innowacja LNE

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

BADANIA NAUKOWE

Na całym świecie opublikowano wiele badań klinicznych:
 

Najnowsza publikacja pod tytułem Comparative clinical testing of new technologies for the reduction of localised fat [Porównawcze badania kliniczne nad nowymi technologiami do redukcji zlokalizowanego tłuszczu] opracowana na Wydziale Nauk Medycznych Minas Gerais w Sao Paulo w Brazylii (2010).

 

Effect of ultrasound application on fat mobilization [Wpływ zastosowania ultradźwięków na mobilizację tłuszczu] (Pathopysiology Journal 9 (2002), Las Vegas 2002). W tej pracy autorzy zbadali wpływ zastosowania ultradźwięków na lipolizę tkanki tłuszczowej. Wyniki badań wskazują, że użycie ultradźwięków o konkretnej częstotliwości i intensywności pobudza oraz mobilizuje tłuszcz poprzez zwiększenie miejscowego wydzielania noradrenaliny.

 

Badanie opublikowane przez Chinese University of Hong Kong (Prince of Wales Hospital) podczas IX sympozjum East Meets West Symposium (Hongkong) poświęconemu czynnikom zwiększającym ryzyko zachorowania na cukrzycę i choroby układu sercowo-naczyniowego, które odbyło się we wrześniu 2007 roku. Sympozjum zostało zorganizowane przez Hong Kong Foundation for Research and Development in Diabetes, Hong Kong Association for the Study of Obesity, Hong Kong Atherosclerosis Society, Hong Kong Institute of Diabetes and Obesity oraz Chinese University of Hong Kong.

 

Badanie przeprowadzone przez Dr Yeunhwa Gu, O.M.D, w wyniku którego stwierdzono: „Potwierdziliśmy, że leczenie prowadzone za pomocą urządzenia ultradźwiękowego NARL, po którym pacjent wykonuje ćwiczenia tlenowe, jest w stanie zmniejszyć wagę ciała, a także zredukować rozmiar oraz ilość tkanki tłuszczowej w ludzkim organizmie.”

 

Badanie kliniczne przeprowadzone przez Dr JF Coulombie w 2008 roku (Marsylia, Francja), które potwierdza średnią redukcję tkanki tłuszczowej na brzuchu o 6 cm oraz utratę 26% tłuszczu na fałdzie brzusznej.

 

Badanie przeprowadzone pod kierownictwem Enrico Guerra z University of Perugia (2008): "Podsumowując, możemy potwierdzić, że zabieg z wykorzystaniem technik ultradźwiękowych może spowodować znaczącą zmianę metaboliczną w tkance tłuszczowej i zamienić ją w źródło energii podczas ćwiczeń tlenowych wykonywanych bezpośrednio po zabiegu."

 

Badanie przeprowadzone przez MIWA Science opublikowane w Pathophysiology Journal (2002, Las Vegas, USA): Publikacja naukowa po raz pierwszy w historii pokazuje, że odpowiednio dobrane fale ultradźwiękowe mogą mieć bezpośredni efekt na mobilizację tłuszczu poprzez miejscowe uwolnienie noradrenaliny.

 

International Congress on Obesity w Sydney (wrzesień 2006): Dr MIWA przedstawił wyniki swojego ostatniego badania na 42 pacjentach, w ramach którego poddał analizie utratę tłuszczu brzusznego po przeprowadzeniu zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków i urządzenia NARL. Zastosowanie techniki NARL to prawdziwa i potwierdzona rewolucja, która otwiera nowe drzwi do przeciwdziałania i leczenia otyłości oraz chorób z nią związanych. 


ICO 2006
(International Congress on Obesity, Sydney): Potwierdzenie utraty tłuszczu brzusznego po użyciu konkretnych fal ultradźwiękowych (NARL)

 

Dodatkowo w kilku krajach opublikowano wyniki i wzmianki na ten temat, głównie podczas kongresów poświęconych otyłości:

26th Congress of Aesthetic Medicine (Paryż, październik 2005)

ECO 2000 (European Congress on Obesity)

NAASO 2000 (North American Association for the Study of Obesity) - NAASO 2005

JASSO 2001 (Japanese Society for the Study of Obesity) - JASSO 2002 - JASSO 2003

 
Badania można pobrać ze strony narl-lipo.com/studies.php
 

 

NARL Jedyne urządzenie, które pozwala w naturalny sposób pozbyć się tłuszczu podskórnego oraz brzusznego ULTRADŹWIĘKI
wstecz