Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

NEWSLETTER SKIN JET


ALFA ACTIVE z linii TRANSCELL®


CURIAC® FORTE


Coral Sea Power


StemProNeuro


Stem Jet® Cell


WILGOTNA ABRAZJA - ABRAHYDRI®


BROSZURA ABRAHYDRI


URZĄDZENIA


DERMAKOSMECEUTYKI


O MARCE

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

NOWOŚĆ! FORMUŁA ALFA ACTIVE Z LINII TRANSCELL®


Młodzieńczy wygląd nie jest już kwestią wieku!

NOWOŚĆ! formuła ALFA ACTIVE z linii TRANSCELL® Skin Jet


DZIAŁANIE:

redukcja zmarszczek ● odnowa komórek ● poprawa elastyczności skóry ● nawilżenie ● anti-aging ● biolifting ● okolice oczu ● w trakcie menopauzy i klimakterium ● po liftingu skóry wokół oczu
● w przypadku skóry z tendencją do rozwoju trądziku
● jako system wspomagający stosowanie wypełniaczy zmarszczek.


EFEKT jak po zastosowaniu TOKSYNY BOTULINOWEJ

Samoocena w grupie 200 kobiet w wieku od 35 do 75 lat
pozwoliła uzyskać następujące wyniki
po 4 tygodniach stosowania:

98% zadowolenia

 

Formuła ALFA ACTIVE dokładnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, usuwa martwe komórki naskórka, oczyszcza pory, wygładza skórę i przeciwdziała stanom zapalnym. Jednocześnie wywołuje reakcję podobną do efektu po zastosowaniu toksyny botulinowej – twarz rozluźnia się w czasie 2 godzin, ale bez blokowania mięśni odpowiedzialnych za mimikę. Wspiera proces eliminowania widocznych oznak zmęczenia. Przyspiesza naturalny proces odnowy skóry, jak również pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

W oparciu o aktywne procesy regeneracji oraz pozytywną terapię wstrząsową komórek wygląd skóry może ulec zdecydowanej poprawie, a strukturę skóry oraz głębokość zmarszczek można naprawić w niezwykle krótkim czasie.

 produkty PROFESJONALNE i do PIELĘGNACJI DOMOWEJ

 


Serum TRANSCELL® ALFA ACTIVE 40 ml / 100 ml

W przypadku dużej ilości zmarszczek oraz skóry atroficznej nowa formuła ALFA ACTIVE zawarta w serum pozwala przyspieszyć aktywację mechanizmów obronnych oraz proces odnowy. To rewolucja w zabiegach odmładzających na skalę światową! Dzięki formule ALFA ACTIVE oraz zastosowaniu wyjątkowo skutecznego, naturalnego węgla aktywnego, wraz z konopeptydem 018, twarz zostaje rozluźniona w czasie 2 godzin od zastosowania, a głębokość zmarszczek zmniejsza się, jednak bez efektu blokowania mięśni. Jednocześnie formuła ALFA ACTIVE przeciwdziała stanom zapalnym. Dermokosmetyk ten, pozwala na natychmiastowe wyeliminowanie oznak zmęczenia i stresu.

PRZEZNACZENIE: Twarz, okolice oczu, szyja, dekolt, obszar nad górną wargą.

 Krem TRANSCELL® ALFA ACTIVE 50 ml / 150 ml

Formuła przeciwzmarszczkowa, która pozwala osiągnąć zauważalne efekty w ciągu 2 godzin od zastosowania. Pozytywny i unikalny efekt synergii zastosowania konopeptydu 018 i węgla aktywnego umożliwia szybkie rozluźnienie i odświeżenie, a także napięcie i wygładzenie skóry. Innowacyjne substancje czynne zwiększają poziom nawilżenia i energii w komórkach. Długotrwały efekt jest możliwy w przypadku codziennego stosowania. Ze względu na zdolności zatrzymywania nawilżenia oraz efekt bioliftingu produkt należy do grupy wielofunkcyjnych preparatów do wszystkich typów skóry, za wyjątkiem skóry tłustej. Może być stosowany samodzielnie lub jako element złożonej procedury codziennej pielęgnacji skóry, po zabiegu liftingu skóry wokół oczu, w trakcie menopauzy i klimakterium, jako wspomaganie podczas stosowania wypełniaczy zmarszczek. 

PRZEZNACZENIE: Twarz, szyja, dekolt, oczy, dłonie, biust, skóra podrażniona, skóra naczyniowa, skóra z trądzikiem różowatym, skóra reaktywna.

 Maska TRANSCELL® ALFA ACTIVE 50 ml / 150 ml

Nowa formuła ALFA ACTIVE jest dodatkowo wzmocniona dzięki zastosowaniu biostymulujących czynników liftingujących. Jest to jedna z najważniejszych nowych metod pielęgnacji, zawierająca liczne substancje aktywne, pobudza syntezę kolagenu oraz gwarantuje optymalne napięcie skóry oraz modelowanie tkanki bez żadnych obrzęków. Dzięki właściwościom ujędrniającym i odbudowującym substancji aktywnych możliwe jest zregenerowanie i wygładzenie skóry na poziomie mikro i makro. Zapewnia wyjątkowe odczucie i natychmiastowy efekt bioliftingu. Uzyskanie gładkiej skóry oraz porcelanowej cery jest możliwe w czasie zaledwie 10-15 minut od zastosowania. Polecana do pielęgnacji obszaru wokół oczu, jako wspomaganie przy stosowaniu wypełniaczy zmarszczek oraz innych produktów stosowanych w zabiegach medycyny estetycznej.

PRZEZNACZENIE: Twarz, szyja, dekolt, okolice oczu, dłonie, obszar nad górną wargą, piersi.

 Peeling TRANSCELL® ALFA ACTIVE 50 ml / 150 ml

Skuteczny, głęboko oddziałujący peeling, który nie wywołuje podrażnień skóry. Zastosowanie peelingu odgrywa kluczową rolę w ułatwieniu wchłaniania cząsteczek. Naturalny węgiel aktywny w połączeniu z Bacillus Ferment oraz specjalnie dobrane aminokwasy usuwają w bardzo przyjemny sposób martwe komórki naskórka. Skóra jest dokładnie oczyszczona, a wszelkie zanieczyszczenia zostają usunięte. Aktywność proteolityczna prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry, zwiększenia procesu odnowy komórkowej, jak również poprawy wyglądu cery. Nowa formuła peelingu jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry, w szczególności skóry wrażliwej oraz skóry naczyniowej. Po 10 minutach od zastosowania cera staje się niesamowicie gładka i wyrównana, jak również odpowiednio nawilżona i przyjemnie odświeżona.

PRZEZNACZENIE: Twarz, szyja, dekolt, okolice oczu, dłonie, piersi, wszystkie obszary ciała.

 Krem / Maska na okolice oczu TRANSCELL® ALFA ACTIVE
30 ml / 30 ml

Błyskawicznie oddziałująca formuła, której efekty widoczne są już po 2 godzinach od zastosowania. W przypadku regularnego stosowania 1 do 3 razy w tygodniu możliwe jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów. Skoncentrowana moc węgla aktywnego oraz konopeptydu 018 – przypominających cząsteczki jadu ślimaków rodzaju Conus – oraz lifting biologiczny zapewniają natychmiastowy efekt wygładzenia skóry oraz gwarantują błyskawiczne wyeliminowanie problemów skóry wokół oczu. Pomimo intensywnej skuteczności Maska jest bardzo dobrze tolerowana przez skórę oraz nie wywołuje podrażnień.

Formuła liftingująca KREM + MASKA przyspiesza proces wypełniania zmarszczek oraz ujędrniania obszaru wokół oczu.

PRZEZNACZENIE: Zmarszczki, zmarszczki mimiczne, kurze łapki, obrzęki, problemy limfatyczne, zwiotczała, atroficzna i pergaminowa skóra oraz inne problemy skóry wokół oczu.

 Długotrwałe efekty zabiegu mogą zostać w znaczący sposób zwiększone dzięki zastosowaniu innych metod i urządzeń SKIN JET, na przykład:

Abrazja: ABRAHYDRI® – abrazja na mokro, ABRASONIC® – abrazja na sucho, które pozwalają na zwiększenie efektywności poprawy struktury skóry o około 25% po jedynie 5 minutach zabiegu

Masaż VPL

MESOQUANTUM® – nieinwazyjna mezoterapia z dodatkowym efektem fotodynamicznym (światło czerwone i niebieskie)

Tylko wielofunkcyjny i skuteczny system, działający bezpośrednio na same komórki, gwarantuje zdrową i zregenerowaną skórę przez długi czas. przypadku dużej ilości zmarszczek oraz skóry atroficznej nowa formuła ALFA ACTIVE zawarta w serum pozwala przyspieszyć aktywację mechanizm

 

  


POBIERZ


broszurkę w formacie PDF


 

wstecz