Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

NEWSLETTER SKIN JET


ALFA ACTIVE z linii TRANSCELL®


CURIAC® FORTE


Coral Sea Power


StemProNeuro


Stem Jet® Cell


WILGOTNA ABRAZJA - ABRAHYDRI®


BROSZURA ABRAHYDRI


URZĄDZENIA


DERMAKOSMECEUTYKI


O MARCE

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

JAK DZIAŁA BIO-MEGA-DERMABRAZJA?

Dzięki wysokiej mocy systemu rotacji powietrza, do głębszych warstw skóry doprowadzany jest płyn ABRAHYDRI® Lotion, który usuwa łuszczące się, zrogowaciałe komórki skóry, rozluźnia połączenia międzykomórkowe i w między czasie rozpuszcza obracające się tabletki ABRAHYDRI® Tabs zawierające cząstki żelaza, silikaty i cząsteczki substancji twardych. Wirujące żelazo z cząsteczkami substancji twardych wypiera metodę kryształków tlenku aluminium dzięki silniejszej, równomiernej i nieinwazyjnej (bezkrwawej) abrazji naskórka. Aktywuje także reakcję enzymatyczną i stymuluje funkcje skóry na bazie metody prowokacji i kinetyki żelaza.

Dzięki ujemnie sprężonemu powietrzu odbywa się ciągła eliminacja materiału wraz
z elementami złuszczonego naskórka. Na skórze nie pozostaje płyn, a używane przedmioty nie brudzą się. Elektroniczny system sterowania zapewnia najwyższą precyzję i wydajność pracy. Pozwala bezproblemowo regulować głębokość zabiegu w zależności od stanu i kondycji skóry.

Podczas zaledwie jednego przesunięcia głowicą po skórze dochodzi do natychmiastowej i równomiernej eliminacji naskórka w linii o szerokości 1,5 cm.


PRZECIWWSKAZANIA:
Hermes simplex, alergie, czerniak skóry


WYNIKI ZABIEGU:
Bezpośrednio po zabiegu wygląd i kolor skóry wyraźnie się poprawiają. Cera jest doskonale odświeżona i wygładzona. Zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu. Odczucie wygładzenia i nawilżenia utrzymuje się przez długi czas, nawet do 3 dni po zabiegu.
 

DERMATOLOGICZNY POMIAR GŁĘBOKOŚCI ZMARSZCZEK PRZED ZABIEGIEM PO ZABIEGU:

PRZED ZABIEGIEM PO ZABIEGU
PRZED ZABIEGIEM  PO ZABIEGU

 

 U osób w wieku między 50 a 60 rokiem, ze starzejącą się skórą i głębokimi zmarszczkami po 5 minutach zabiegu uzyskano 24,92% redukcję zmarszczek w testowanym obszarze skóry.

wstecz