Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

NEWSLETTER SKIN JET


ALFA ACTIVE z linii TRANSCELL®


CURIAC® FORTE


Coral Sea Power


StemProNeuro


Stem Jet® Cell


WILGOTNA ABRAZJA - ABRAHYDRI®


BROSZURA ABRAHYDRI


URZĄDZENIA


DERMAKOSMECEUTYKI


O MARCE

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

STEM JET® CELL

 

Supernova  Logo_Stem_Jet_Cell

 

KOMÓRKI MACIERZYSTE w kosmetykach Skin Jet. NOWOŚĆ!

 

Unikalna i innowacyjna linia kosmeceutyków STEM JET CELL z roślinnymi komórkami macierzystymi!

KOMÓRKI MACIERZYSTE - STEM CELLS - są uznane za jedno z największych osiągnięć kosmetologii ostatnich lat. W tych maleńkich komórkach drzemią potężne możliwości.  Przywracają właściwą dla młodej skóry zdolność do samoregeneracji i odnowy komórkowej. Ograniczają negatywne działanie wolnych rodników i uszkodzenia w DNA.
 
Efekt terapii komórkami macierzystymi?  NATYCHMIASTOWY!

Poprawa jędrności i elastyczności o 25,33%. Redukcja głębokości zmarszczek o 20,17%.

Terapia za pomocą komórek macierzystych już nie jest tylko FANTAZJĄ, ale REWOLUCJĄ za sprawą której dokonują się wielkie zmiany w zabiegach medycznych i leczeniu chorób dotąd nieuleczalnych.


Całkowicie zmienia również współczesne podejście do profesjonalnej pielęgnacji cery, a szczególności do terapii przeciwstarzeniowych i odmładzających skórę.

 

NIE PRZEGAP TEJ REWOLUCJI!

Bądź na czasie z najnowszymi trendami z dziedziny kosmetologii|!

  

Supernova  Kosmetyki Stem Jet Cell

 

 

NOWA LINIA PRODUKTÓW TO:

Redukcja głębokości zmarszczek o 25,33%
Poprawa elastyczności skóry o 20,17%Produkty zostały poddane ocenie DERMATEST® podczas 4 – 7 tygodni stosowania, która wykazała bardzo dobrą tolerancję i działanie przeciwutleniające produktów. Niezwykle wysokie wartości badań dermatologicznych odnoszą się do wyników w zakresie zastosowania preparatów.

Poprzez dodatkowe zastosowanie zabiegów złuszczania za pomocą urządzeń marki SKIN JET, jak np. ABRAHYDRI®, można znacznie zwiększyć efekty zabiegów (już po pierwszym zabiegu wilgotnej abrazji następuje widoczna poprawa struktury skóry o 25%).

Dysponując zaledwie trzema produktami: SJC FORTE & CREME & MASK, SKIN JET oferuje nie tylko różnorodne programy, ale też wyjątkowe zabiegi, które pomimo bardzo intensywnego, głębokiego działania zapewniają relaks i odprężenie. Klienci chwalą sobie zarówno bardzo pozytywne reakcje skórne, jak i długotrwałe działanie stosowanych produktów. Filozofia SJC zapoczątkowuje nową generację zabiegów na skórę oraz potrafi spełnić, w możliwie krótkim czasie, każde pragnienie zachowania młodzieńczego wyglądu.

Luksusowe produkty SJC na bazie składników naturalnych zostały opracowane specjalnie z myślą o przyszłości Twojej skóry!
 


 

KOMÓRKI MACIERZYSTE KOMÓRKOM MACIERZYSTYM NIERÓWNE...

Komórki macierzyste zawarte w produktach SJC nie są ekstraktami, lecz oryginalnymi, skoncentrowanymi, pluripotentnymi, pełnymi komórkami macierzystymi (ang. first stem cell) funkcjonującymi jako komórki żywe, które po liofilizacji poddawane są bardzo skomplikowanemu procesowi. Tego typu komórki macierzyste zawierają pełny genotyp rośliny i taką ilość informacji genetycznych, która jest niedostępna w przypadku innych komórek. Podczas niezwykle kosztownego procesu pozyskiwania komórek macierzystych następuje ich gruntowne oczyszczenie oraz zwiększenie ich skuteczności. Wyjątkowo zróżnicowane właściwości SJC umożliwiają szybkie przeprowadzenie procesu odnowy komórkowej. Komórki macierzyste działają tam, gdzie jest to konieczne, lub tam, gdzie inne metody zawodzą.

Tajemnica sukcesu leży w systemie transdermalnym 4-Code-Repair oraz pluripotentnym działaniu komórek macierzystych. Do efektów zalicza się: redukcję zmarszczek, działanie regenerujące, zwiększenie elastyczności: stymulację syntezy kolagenu i elastyny, hydratację wraz z utrwaleniem
i nawilżeniem.

Innowacyjne produkty SKIN JET zostały opracowane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy technologicznej, nie zawierają olejów mineralnych, parabenów, silikonu ani glikolu polietylenowego (PEG).

Transdermalny system 4-Code-Repair, stosowany w produktach SJC, łączy w sobie 4 ważne funkcje: redukcję zmarszczek, odnowę komórek, zwiększenie elastyczności i nawilżenie.

Dzięki temu produkty SJC w mgnieniu oka potrafią spełnić swoje zadanie podczas zabiegów wykonywanych na takich obszarach, jak: twarz, okolice oczu, szyja, dekolt, dłonie, piersi i górna warga.
 WŁAŚCIWOŚCI KOMÓREK MACIERZYSTYCH WYKORZYSTYWANE PODCZAS ZABIEGÓW SKIN JET:

•    bogactwo lipidów, aminokwasów, polifenoli i cukrów
•    działanie na poziomie naskórka i skóry właściwej, jak i w warstwie pośredniej
•    przyspieszenie proliferacji komórek skóry, co prowadzi do odnowy skóry
•    działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające
•    stymulacja syntezy kolagenu i elastyny oraz stymulacja proteoglikanów
•    stymulacja transferu informacji
 


 
EFEKTY ZDROWOTNE I ODNOWA SKÓRY

Już po zaledwie kilku minutach można spodziewać się widocznej poprawy kondycji skóry, której towarzyszy przyjemny i długotrwały efekt nawilżenia i chłodzenia. Zabiegi te wpływają również na znaczną poprawę mikro- i makrostruktury skóry.

Do rezultatów zalicza się również znaczną redukcję zmarszczek na twarzy, szyi, wokół oczu i górnej wargi. Już po 4 tygodniach stosowania preparatów SKIN JET można zauważyć znaczne wygładzenie
i naprężenie skóry.

Efekty zdrowotne i widoczna odnowa skóry powodują naprawdę przyjemne samopoczucie!

Poprzez zastosowanie ekskluzywnego, transdermalnego systemu 4-Code-Repair, wykorzystującego pluripotentne komórki macierzyste, SKIN JET otwiera nowe możliwości zabiegowe, dostosowane do indywidualnych wymogów i potrzeb klientów. Pomimo dużej zawartości procentowej substancji aktywnych i skomplikowanej, całościowej receptury produktów, SKIN JET oferuje bardzo przystępne ceny.

Na rynku oferowane są różne tzw. „komórki macierzyste”, które z technologicznego punktu widzenia mają niewiele wspólnego z prawdziwymi, rodzimymi komórkami żywymi.PRODUKTY SKIN JET SJC SĄ WYJĄTKOWE!

Efekty zabiegów wykonywanych w profesjonalnych gabinetach, jak i systematyczne ich stosowanie w domu pokazują faktyczną siłę prawdziwych komórek macierzystych oraz potwierdzają ekskluzywność stosowanej metody.

SJC jest niezależnym, celowym lub stosowanym modułowo programem zabiegowym o intensywnym działaniu, który można stosować także w domu. SJC jest programem o różnorodnym przeznaczeniu: można go stosować przez krótki okres czasu jako bardzo intensywną kurację lub też przez dłuższy czas w formie intensywnej, ekskluzywnej pielęgnacji.

SJC charakteryzuje się różnorodnością zastosowań i bezpieczeństwem stosowania. Wszystkie produkty SJC, tj. FORTE & CREME & MASK, wykazują natychmiastowe, głębokie działanie i są one bardzo dobrze tolerowane i pozostawiają skórę aksamitnie gładka.
 STEM JET® CELL FORTE
Intensywnie działający koncentrat przeznaczony do stosowania podczas kuracji odnowy skóry; alternatywa lub środek pomocniczy dla wypełniania zmarszczek zastrzykami oraz innych zabiegów w zakresie redukcji zmarszczek.
•    codziennie przez okres 2 – 3 miesięcy (stosowanie w domu)
•    ok. 8 zabiegów (w gabinecie specjalistycznym)
Podczas 6-12 miesięcznej przerwy zaleca się, aby co jakiś czas, przez trzy kolejne dni (rano i wieczorem), powtarzać aplikację produktu. W przypadku skóry wrażliwej należy zastosować inną formę aplikacji.


STEM JET® CELL CREME
Intensywna, długotrwała (2 – 3 lata) pielęgnacja, przeznaczona dla wszystkich rodzajów i obszarów skóry. Produkt wykazuje bardzo dobre działanie w przypadku skóry naczyniowej i napiętej.


STEM JET® CELL MASK
Produkt liftingujący (biolifting). W przypadku skóry wrażliwej należy zastosować inne dawkowanie.
 MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA SJC:
•    jako preparat służący odnowie skóry
•    jako intensywna kuracja
•    do stosowania miejscowego lub ogólnego
•    jako system zapobiegający procesom starzenia
•    jako program zabiegów medycznych (Medical Wellness)
•    jako system odbudowy o długotrwałym działaniu
•    jako preparat do stosowania okazjonalnego (np. na specjalne okazje)
•    jako produkt VIP
•    jako preparat do stosowania przed zabiegiem wypełniania zmarszczek zastrzykami i po zabiegu
•    jako preparat wspomagający stosowanie produktów STEM JET® CELL FORTE & CREME podczas kuracji domowej


 
ZASTOSOWANIE ŁĄCZONE:

•    jako niezależny preparat do stosowania przy zwalczaniu problemów, takich jak zmarszczki, wiotka skóra,
•    w celu rozluźnienia tkanki przed zabiegiem wypełniania zmarszczek zastrzykami
•    w połączeniu z innymi substancjami wypełniającymi, jako system modułowy.
 UWAGA!
Produktów SJC nie wolno łączyć z preparatami innych marek (zarówno w gabinetach, jak i podczas stosowania produktów w domu). W innym wypadku istnieje ryzyko biologicznego zobojętnienia składników, zwłaszcza komórek macierzystych, lub osłabienia efektów zabiegu.

W przypadku wszystkich produktów SJC można nakładać grubą warstwę również w okolicach oczu. Produkty SJC są bardzo dobrze tolerowane, nie wywołują podrażnień.

 


POBIERZ


broszurkę w formacie PDF


 

wstecz