Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

NEWSLETTER SKIN JET


ALFA ACTIVE z linii TRANSCELL®


CURIAC® FORTE


Coral Sea Power


StemProNeuro


Stem Jet® Cell


WILGOTNA ABRAZJA - ABRAHYDRI®


BROSZURA ABRAHYDRI


URZĄDZENIA


DERMAKOSMECEUTYKI


O MARCE

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

NOWOŚĆ! CORAL SEA POWER


Ekskluzywne naturalne kosmetyki anti-aging dla Niej i dla Niego

Coral Sea Power Skin Jet LOGO
Coral Sea Power Skin Jet Linia z morskim koralem


Wielofunkcyjna linia o działaniu:

remineralizacyjnym ● regeneracyjnym ● odbudowującym
odnawiającym ● relaksującym ● nawilżającym
● uelastyczniającym skórę

 

 

Naturalna metoda anti-aging z preparatami biodynamicznymi:

Seria Coral Sea Power jest bogata w ważne substancje czynne, takie jak: oligoelementy, aminokwasy, oligosacharydy, witaminy B5, B6, B9 oraz koktajl mineralny składający się z wapnia, sodu, cynku, magnezu, manganu i potasu. Wspomniane substancje odgrywają wspólnie kluczową rolę w stymulacji oraz regulacji procesów biofizycznych zachodzących w komórkach.

W sposób naturalny komórkom dostarczana jest duża ilość specjalnych, molekularnych dermoceutyków zapewniających osiągnięcie szczególnie głębokich, szybkich oraz pozytywnych efektów Health & Repair.

Do funkcji pluripotentnych należą:

Naturalna stymulacja procesów mineralizujących, intensywna remineralizacja, wspomaganie produkcji elastyny i kolagenu, stabilizacja lipoprotein i powiązań fosfolipidów w błonie komórkowej, bezpośrednie oddziaływanie na katalizę ATP, katalizator enzymatyczny dla 300 metaloenzymów.

Efekty obejmują:

Już po 24 godzinach można zauważyć widoczne pozytywne reakcje skórne, także u osób z widocznymi oznakami starzenia się skóry. Dzięki inhibicji acetylocholiny można uzyskać efekt miorelaksacyjny i przeciwutleniający, zahamować proces zapalny oraz zapewnić skórze intensywną ochronę przed wolnymi rodnikami i promieniami UVB. Intensywna remineralizacja wspomaga produkcję kolagenu i elestyny, redukując w ten sposób zmarszczki, wygładzając tkankę skórną, zwiększając jej elastyczność oraz poprawiając jej nawilżenie.

Epidermalna odbudowa prowadzi do poprawy wyglądu i struktury skóry, zwiększenia jej elastyczność oraz regulacji poziomu pH. Dzięki lepszemu turgorowi rysy twarzy stają się bardziej rozluźnione a kontury wyraźniejsze.

Produkty Coral Sea Power wspomagają procesy zachodzące w skórze oraz wypełniają zmarszczki. Linia pozwala zmęczonej, pokrytej zmarszczkami, pergaminowej skórze powrócić do stanu równowagi.

Zastosowanie:

Każdy rodzaj skóry, wiek, stosowany do skóry twarzy, partii wokół oczu, szyi, dekoltu, biustu, dłoni, skóry zmęczonej, pokrytej zmarszczkami, zwiotczałej, pergaminowej, wrażliwej, podrażnionej, skóry typu couperose oraz podatnej na stany zapalne.


Letnie nuty zapachowe tropikalnego lasu deszczowego nadają produktom i zabiegom naturalnego wdzięku oraz zapewniają niezwykły efekt relaksacyjny.


Nowoczesna technologia wykorzystywana w produkcji linii Coral Sea Power: bez silikonów, parabenów, parafiny, olei mineralnych.

 Serum z morskim koralem

Ekskluzywne, naturalne serum anti-aging dla Niej i dla Niego.

Skoncentrowany produkt bazowy

CORAL SEA POWER Serum stosowany zwłaszcza przy odbudowie uszkodzonej i pokrytej zmarszczkami skóry. Serum w sposób widoczny stymuluje ogólne procesy fizyczne zachodzące w skórze oraz pobudza układ mięśniowo-enzymatyczny.

Mimo intensywnego oddziaływania na komórki preparat jest łagodny dla skóry. Serum spełnia ważną rolę w procesie naturalnego liftingu, zwłaszcza w czasie intensywnych zabiegów wykonywanych w partiach wokół oczu oraz zabiegów pooperacyjnych.

Serum nakłada się pod CORAL krem lub CORAL mask miejscowo na zmarszczki lub na większe, problematyczne partie. Wyjątkiem jest skóra bardzo tłusta. Serum działa również na skórę dojrzałą z widocznymi oznakami starzenia się.

Gwarantowany efekt odmłodzenia i wygładzenia skóry

Okres stosowania: nieograniczony, 1 – 2 x dziennie

 Krem z morskim koralem

Ekskluzywny, naturalny krem anti-aging 24h dla Niej i dla Niego.

Uniwersalny produkt o szerokim zastosowaniu

Zawarte w kremie substancje stymulujące procesy biofizyczne i zwiększające nawilżenie skóry zapewniają niezapomniane, trwałe i przyjemne uczucie komfortu. Produkt w pełni spełnia oczekiwania nowoczesnych klientów.

Krem na dzień i na noc o szerokim spektrum działania zawierający intensywny czynnik odbudowujący. Działa niemal natychmiast na uszkodzoną strukturę komórek. Uniwersalny preparat 24h przeznaczony dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku. Wyjątkiem jest skóra bardzo tłusta.

Produkt polecany do skóry podrażnionej, wrażliwej, podatnej na stany zapalne, skóry typu couperose, stosowany w zabiegach pooperacyjnych.

Produkt wspomaga procesy leczniczo-regeneracyjne skóry.

Okres stosowania: nieograniczony, 1 – 2 x dziennie
 Maska z morskim koralem

Ekskluzywny, naturalny system anti-aging, „błyskawiczne upiększanie” dla Niej i dla Niego.

Maska o szerokim spektrum działania, w inteligentny sposób niemal natychmiast identyfikuje problemy skórne i je dezaktywuje. Mimo naturalnej reakcji liftingującej działa łagodząco, zwiększa nawilżenie skóry i magazynuje wodę w komórkach, jednocześnie czyniąc ją bardziej elastyczną i gładką.

Niezapomniany, jedyny w swoim rodzaju produkt do stosowania w domu i w gabinecie. Już po 5 minutach w sposób naturalny można osiągnąć tzw. „efekt wypełnienia”. Skóra jest bardziej gładka i elastyczna. Cera po zdjęciu maski ma zdrowy, naturalny kolor i pozbawiona jest podrażnień.

Szczególnie polecane formy zastosowania: naturalny lifting, kuracja przeciwzmarszczkowa, antystresowa, przeciwzapalna oraz jako element wspomagający zabiegi wykonywane na skórze wokół oczu, wargi górnej oraz zabiegach pooperacyjnych.

Produkt może być stosowany do każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku, do skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu, biustu i dłoni.

Częstotliwość stosowania: 1 – 2 x w tygodniu


 


CORAL SEA POWER

tabele zastosowań

 

Coral SERUM
 

 Coral SERUM rano wieczorem miejscowo na większej powierzchni
głębokie zmarszczki x x x x
łagodne zmarszczki x x x x
drobne zmarszczki x x x x
skóra sucha x x x x
skóra wrażliwa x      
skóra słabo nawilżona x x x x
skóra mieszana x x x x
skóra bardzo tłusta x x x x
skóra typu couperose        
skóra wokół oczu x x x x
obrzęki x x x x
skóra zwiotczała x x x x
skóra uszkodzona x x x x
skóra podrażniona x x x x

 

 

Coral KREM
 

 Coral KREM rano wieczorem miejscowo na większej powierzchni
głębokie zmarszczki x x x x
łagodne zmarszczki x x x x
drobne zmarszczki x x x x
skóra sucha x x x x
skóra wrażliwa x x x x
skóra słabo nawilżona x x x x
skóra mieszana     x x
skóra bardzo tłusta     x x
skóra typu couperose x x x x
skóra wokół oczu x x x x
obrzęki x x x x
skóra zwiotczała x x x x
skóra uszkodzona x x x x
skóra podrażniona x x x x

 

 

Coral MASKA
 

 Coral MASKA 1 x w tygodniu 2 – 3 x w tygodniu miejscowo do pielęgnacji na noc
głębokie zmarszczki   x x x
łagodne zmarszczki x x x x
drobne zmarszczki x x x x
skóra sucha x x x x
skóra wrażliwa x x x x
skóra słabo nawilżona x x x x
skóra mieszana x x x x
skóra bardzo tłusta x x x x
skóra typu couperose x x x x
skóra wokół oczu x x x x
obrzęki x x x x
skóra zwiotczała x x x x
skóra uszkodzona x x x x
skóra podrażniona x x x x


 


POBIERZ


broszurkę w formacie PDF


wstecz