Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

NEWSLETTER SKIN JET


ALFA ACTIVE z linii TRANSCELL®


CURIAC® FORTE


Coral Sea Power


StemProNeuro


Stem Jet® Cell


WILGOTNA ABRAZJA - ABRAHYDRI®


BROSZURA ABRAHYDRI


URZĄDZENIA


DERMAKOSMECEUTYKI


O MARCE

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

NOWOŚĆ! CURIAC® FORTE

CURIAC® FORTE Serum na rogowacenia słoneczne

 

Skin Jet DERMAKOSMECEUTYKI: CURIAC® FORTE Serum na rogowacenia słoneczneStworzony przez Dr. med. Siegfrieda Möllera i Dr. med. Krystynę Komender-Spirę produkt o nazwie CURIAC® FORTE połączony z usystematyzowanym leczeniem rogowaceń słonecznych pozwala wydłużyć czas do nawrotu choroby. Wspomniana metoda kosmetyczno-medyczna niesie ze sobą wiele korzyści dla pacjentów/klientów: terapia już po kilku zabiegach prowadzi do redukcji zrogowaceń i widocznie wygładza skórę.

Rogowacenia słoneczne to szorstkie zmiany skórne stanowiące stany przedrakowe, spotykane coraz częściej w społeczeństwie. Lekarze dermatolodzy mogą je wprawdzie leczyć, lecz po kilku miesiącach lub latach pojawiają się one znowu na innych partiach skóry.

Terapia jest często trudna, długotrwała i niejednokrotnie bolesna (laser, PDT). Leczenie farmakologiczne z zastosowaniem preparatów zewnętrznych trwa bardzo długo i powoduje podrażnienie skóry. Wskaźnik wyleczeń nie jest zbyt wysoki. Często po 1 – 2 latach, czasem wcześniej, należy podjąć kolejne leczenie.

Nowa metoda SKIN JET pozwala wydłużyć czas pomiędzy nawrotami choroby. Jedyna na świecie taka metoda jest oparta na działaniu preparatu nowej generacji o nazwie CURIAC® FORTE. Na pozytywne wyniki leczenia wpływa nie tylko zawarty w nim retinol i zmikronizowany hialuron, lecz również liczne molekuły o działaniu łagodzącym i leczniczym.

Nowoczesna technologia:

bez parabenów, silikonów, oleju mineralnego i glikolu polietylenowego.

 

Skin Jet DERMAKOSMECEUTYKI: CURIAC® FORTE Serum na rogowacenia słoneczne EFEKTY Skin Jet DERMAKOSMECEUTYKI: CURIAC® FORTE Serum na rogowacenia słoneczne EFEKTY
Rogowacenie – Przed zabiegiem Po 6 zabiegach

 

wstecz