Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Zabieg na trądzik pospolity z użyciem Ellipse IPL i lasera
 

Zobacz zabieg


 

Kliknij, aby zobaczyć więcej zabiegów 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

TRĄDZIK POSPOLITY

Pomoc w uzyskaniu czystej cery bez konieczności stosowania antybiotyków

Trądzik występuje wtedy, gdy ze względu na zablokowane mieszki włosowe nie ma możliwości usunięcia sebum ze skóry. Taki stan rzeczy może powodować rozwój bakterii pod powierzchnią skóry, prowadząc do stanu zapalnego. Przerwanie takiego obszaru może spowodować powstanie blizn.

Systemy IPL firmy Ellipse zmniejszają dostawy krwi do gruczołu łojowego, co z kolei sprawia, że produkcja sebum zostaje spowolniona, a proces leczenia trądziku przyspiesza.


 

FAKTY OPINIE STRESZCZENIA MEDYCZNE DO POBRANIA
   

Sprawdzone klinicznie, bezpieczne i skuteczne rozwiązania

W kliniczny sposób dowiedziono, że zabieg Ellipse I2PL przeprowadzony po zastosowaniu leków na receptę przyspiesza proces gojenia w przypadku występowania trądziku.


Jak zabieg Ellipse I2PL oddziałuje na trądzik?


Zabieg Ellipse I2PL polega na kierowaniu impulsów światła w kierunku naskórka. Światło absorbowane jest przez hemoglobinę zawartą w naczyniach krwionośnych, które zaopatrują gruczoły łojowe.


Hemoglobina zamienia światło w ciepło, które uszkadza ściany naczyń dostarczających krew do gruczołów. Ta technika nazywana jest „selektywną fototermolizą”.


Światło widzialne generowane przez system Ellipse I2PL podlega ścisłej kontroli, aby zapewnić właściwą długość impuls oraz fali, dzięki czemu możliwe jest zredukowanie symptomów trądziku bez ryzyka uszkodzenia otaczającej tkanki.


Fazy rozwoju trądziku

Leczenie trądziku za pomocą systemu I2PL od Ellipse

Normalny włos oraz gruczoł łojowy (1) mogą zostać częściowo zablokowane (2). Bakterie wywołujące trądzik rozwijają się w sebum i produkują kwasy tłuszczowe. Reakcją organizmu na ich działanie jest blokowanie ujścia gruczołu od strony skóry (3). Czasem mieszanka protein włosa, oleju i kwasów tłuszczowych powoduje uszkodzenie ścian mieszka, wywołując stan zapalny (4).

Selektywna fototermoliza Ellipse w leczeniu trądziku

Zabieg Ellipse I2PL zmniejsza dostawy krwi do gruczołu łojowego, a tym samym produkcja sebum zostaje spowolniona (5).


 

Napisz do nas← WSTECZ do Ellipse MultiFlex+


← WSTECZ do Ellipse Nordlys

 

wstecz