Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Zabieg laserowy leczenia grzybicy paznokci z wykorzystaniem Ellipse Multiflex Nd:YAG
 

Zobacz zabiegLeczenie grzybicy paznokci 

Podczas zabiegu dokonuje się 5 przejść przez każdy paznokieć. Unikalny licznik kontroluje każde przejście.

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

ZABIEG LASEROWY LECZENIA GRZYBICY PAZNOKCI

Leczenie grzybicy paznokci w 10 minut i bez bólu dzięki Nd:YAG

Grzybica paznokci może zaatakować zarówno paznokcie rąk jak i stóp.


Liczba pacjentów, którzy szukają skutecznego rozwiązania na grzybicę paznokci, wciąż rośnie
. Poszukują oni zabiegu, który jest skuteczniejszy od środków stosowanych miejscowo i zapewnia przynajmniej taka samą skuteczność jak ogólnoustrojowe leki przeciwgrzybicze, jednak bez konieczności przyjmowania ich przez długi czas, a także bez ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.


Platforma Ellipse MultiFlex+ Nd:YAG wykorzystuje specjalna technikę do wykonywania kilku strzałów na sekundę skierowanych na cały paznokieć, naskórek i wał paznokciowy. W przypadku każdego paznokcia stosuje się pięć przejść, a specjalny licznik pozwala na monitorowanie całej procedury.


Plamka światła o średnicy 4 mm, w połączeniu z krótkim impulsem poniżej 1 milisekundy i wysoką częstotliwością powtarzania, pozwala na przeprowadzenie zabiegu na wszystkich 10 paznokciach w zaledwie 10 minut.


Zabieg leczenia grzybicy paznokci za pomocą Nd:YAG jest bezbolesny. System chłodzenia SoftCool® opatentowany przez Ellipse wytwarza stały strumień zimnego powietrza na całym obszarze zabiegowym. W ten sposób komfort pacjenta wzrasta, a podstawa paznokcia może zostać bez problemów podgrzana do właściwej temperatury.

 

FAKTY OPINIE STRESZCZENIA MEDYCZNE DO POBRANIA
   

Sprawdzony klinicznie, bezpieczny i skuteczny zabieg


Firma Ellipse opracowała laser MultiFlex+ Nd:YAG również z myślą o błyskawicznym i skutecznym leczeniu grzybicy paznokci, przy jednoczesnym zapewnianiu wysokiego komfortu pacjentów.


Jak laser Nd: YAG oddziałuje na grzybicę paznokci?


Dokładny mechanizm zabiegu leczenia grzybicy paznokci nie jest do końca znany. Podgrzanie zainfekowanego obszaru to jeden z głównych czynników, podczas gdy wprowadzenie impulsu trwającego poniżej 1 milisekundy zapewnia dodatkowy efekt „fotoakustyczny”, który osłabia strukturę komórkową grzyba.


Cały paznokieć, w tym także wał paznokciowy, czyli skóra bezpośrednio otaczająca brzegi i podstawę paznokcia, poddawany jest serii błysków światła podczerwonego. W ten sposób powierzchnia paznokcia zostaje podgrzana, co z kolei powoduje zniszczenie grzyba. Aby zapewnić najlepsze efekty, całe serie impulsów należy powtórzyć pięć razy, a poszczególne błyski światła powinny na siebie częściowo nachodzić.


W przypadku każdego paznokcia stosuje się pięć przejść, a specjalny licznik pozwala monitorować całą procedurę.

etykieta lasera


 

Napisz do nas← WSTECZ do Ellipse MultiFlex+


← WSTECZ do Ellipse Nordlys

 

wstecz