Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Zabieg na żylaki z Nd:YAG Ellipse
 

Zobacz zabieg

 

 

 

Kliknij, aby zobaczyć więcej zabiegów

 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

ZABIEGI NACZYNIOWE Z ND:YAG

Leczenie żylaków kończyn dolnych oraz innych zmian naczyniowych, których nie można usunąć za pomocą IPL

Zmiany naczyniowe występują w miejscach, gdzie normalne żyły uległy rozszerzeniu pod wpływem podwyższonego ciśnienia.

Zabiegi Nd:YAG od Ellipse to również idealne rozwiązania w przypadku teleangiektazji na twarzy, w szczególności wokół nosa, gdzie trudno jest użyć końcówki aplikatorów IPL. Jeziora żylne poddaje się zabiegom z łatwością ze względu na okrągłą plamkę światła Nd:YAG. Co więcej, technologia Nd:YAG uzyskała oznaczenie CE i może być wykorzystywana do usuwania tych naczyniaków płaskich typu port wine stain, które są oporne na IPL lub lasery barwnikowe.


 

FAKTY OPINIE STRESZCZENIA MEDYCZNE DO POBRANIA
   

Sprawdzony klinicznie, bezpieczny i skuteczny zabieg


Ellipse Nd:YAG oferuje zabiegi usuwania żylaków kończyn dolnych, żylaków siateczkowych, teleangiektazji na twarzy, jezior żylnych i opornych naczyniaków płaskich typu port wine stain.

 

Jak działa laser Nd: YAG?


Laser Nd:YAG, generujący światło o długości fali 1064 nm, wysyła energię do ścianek naczyń krwionośnych, gdzie jest ona absorbowana przez krew. Krwinki czerwone zostają podgrzane, co z kolei powoduje powstanie methemoglobiny i intensywniejszą absorpcję. W efekcie dochodzi do wytworzenia mikro skrzepów i podgrzania ścianek naczyń krwionośnych, a dalej do ich całkowitego lub częściowego zniszczenia. Zwężone naczynie ulega degeneracji, a widoczne żylaki kończyn dolnych znikają z powierzchni skóry.


Jak laser Nd: YAG oddziałuje na żylaki kończyn dolnych?


Leczenie zmian naczyniowych jest w głównej mierze oparte na selektywnej fototermolizie przeprowadzanej za pomocą jednego impulsu. Czas trwania impulsu należy dobrać we właściwy sposób, biorąc pod uwagę czas relaksacji termicznej dla konkretnych ścianek naczyń krwionośnych.

Oczekiwaną reakcją bezpośrednio po zabiegu za pomocą lasera jest koagulacja naczynia krwionośnego bez żadnych innych efektów. Taka reakcja może przyjmować formę niebieskawego lub szarawego przebarwienia widocznego na powierzchni skóry. W przypadku żylaków kończyn dolnych zbielenie lub zniknięcie naczynia krwionośnego może mieć miejsce.


Dlaczego laser Nd:YAG jest lepszy od IPL podczas przeprowadzania zabiegów na żylakach kończyn dolnych?


Naczynia krwionośne kończyn dolnych zazwyczaj znajdują się głęboko, dlatego w większości przypadków Nd:YAG zapewnia lepszą reakcję niż IPL.

IPL to dobre rozwiązanie do przeprowadzania zabiegów na bardzo powierzchownych i małych naczyniach lub do wybielania po skleroterapii. Należy pamiętać, że laser lub światło może być wykorzystane dopiero 1 miesiąc po skleroterapii.

zabieg laserem Nd: YAG na żylaki kończyn dolnych


 

Napisz do nas← WSTECZ do Ellipse MultiFlex+


← WSTECZ do Ellipse Nordlys

 

wstecz