Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Zabieg usuwania zmian naczyniowych Ellipse IPL i laserem
 

Zobacz zabieg

 

 

 

Kliknij, aby zobaczyć więcej zabiegów

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

ZMIANY NACZYNIOWE

Usuwanie wielu typów zmian naczyniowych, takich jak: teleangiektazje, naczyniaki czy plamy typu Port Wine Stain

Bardzo wiele kobiet i mężczyzn na całym świecie cierpi na zaburzenia naczyń krwionośnych (zmiany naczyniowe). Mogą to być zmiany rożnego typu: od niewielkich teleangiektazji (tak zwanych pajączków lub popękanych naczyń krwionośnych) po duże naczyniaki typu port wine stain.


 

FAKTY OPINIE STRESZCZENIA MEDYCZNE DO POBRANIA
   

Sprawdzone klinicznie, bezpieczne i skuteczne rozwiązania

Niektóre zmiany istnieją od dnia narodzin, podczas gdy inne rozwijają się wraz z wiekiem lub powstają w wyniku uszkodzeń środowiskowych (na przykład pod wpływem promieni słonecznych). Bez względu na rozmiar zmiany te mogą powodować tak silne urazy psychologiczne, że pacjenci są zmuszeni do poszukiwania profesjonalnej pomocy w celu ich usunięcia. W przeszłości zmiany maskowano makijażem, a zabiegi chirurgiczne zarezerwowane były jedynie do większych naczyń krwionośnych na nogach. Skleroterapia jest również stosowana z powodzeniem do leczenia zmian naczyniowych na nogach.

 

Ellipse oferuje sprawdzone klinicznie i skuteczne zabiegi usuwania wielu zmian naczyniowych, czy to w formie samodzielnych procedur czy zabiegów wspomagających skleroterapię.


Jak działa zabieg leczenia zmian naczyniowych z wykorzystaniem Ellipse I2PL?

Zabieg Ellipse I2PL polega na kierowaniu kontrolowanych impulsów światła w kierunku zewnętrznej warstwy skóry. Światło jest absorbowane przez hemoglobinę – jedną z naturalnych substancji wytwarzanych przez organizm, zawartą w czerwonych krwinkach.


Hemoglobina zamienia energię świetlną w ciepło. Ciepło jest następnie przenoszone do ścian naczyń krwionośnych, które ulegają trwałemu zniszczeniu oraz zostają usunięte przez mechanizm obronny organizmu. Metoda zamiany światła w ciepło oraz wykorzystywania go do niszczenia docelowych naczyń krwionośnych bez uszkadzania sąsiadującej tkanki jest nazywana selektywną fototermolizą.


Światło widzialne generowane przez system Ellipse I2PL podlega ścisłej kontroli, aby zapewnić właściwą długość impulsu oraz odpowiednią ilość energii służącej do zniszczenia naczynia. Najlepsze wyniki osiąga się u pacjentów ze skórą o jasnej lub średniej karnacji
.


 

Napisz do nas← WSTECZ do Ellipse MultiFlex+


← WSTECZ do Ellipse Nordlys

 

wstecz