Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova
Zabieg usuwania zmian pigmentacyjnych Ellipse IPL i laserem
 

 

Zobacz zabieg

 

 

Kliknij, aby zobaczyć więcej zabiegów

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

ZMIANY PIGMENTACYJNE

Szybkie i delikatne usuwanie łagodnych zmian pigmentacyjnych naskórka

Łagodne zmiany pigmentacyjne mogą mieć genetyczne pochodzenia lub mogą być spowodowane przez uszkodzenia fizyczne związane z poparzeniami słonecznymi lub urazami. Są one również naturalnym objawem procesu starzenia. Zmiany mogą się różnić rozmiarem i kolorem. Niezmiernie ważne jest sprawdzenie i zapewnienie, że zmiana ma charakter łagodny przed jej usunięciem.


 

FAKTY OPINIE STRESZCZENIA MEDYCZNE DO POBRANIA
   

Sprawdzone klinicznie, bezpieczne i skuteczne rozwiązania

Zabiegi Ellipse oferują klinicznie sprawdzone, długotrwałe usunięcie zmian pigmentacyjnych z zewnętrznej warstwy skóry.


Jak działa zabieg leczenia zmian pigmentacyjnych z wykorzystaniem Ellipse I2PL?


Zabieg Ellipse polega na kierowaniu kontrolowanych impulsów światła w kierunku naskórka. Światło absorbowane jest przez melaninę, która występuje w dużych ilościach w zmianach pigmentacyjnych.


Melanina zamienia energię świetlną w ciepło. Ciepło wykorzystywane jest do niszczenia keratynocytów, w których magazynowana jest melanina. Taka technika nazywana jest „selektywną fototermolizą”.


Światło widzialne generowane przez systemy Ellipse podlega ścisłej kontroli, aby zapewnić właściwą długość impulsu, odpowiednią długość fali i wystarczającą energię bez ryzyka uszkodzenia otaczającej tkanki.


 

Napisz do nas← WSTECZ do Ellipse MultiFlex+


← WSTECZ do Ellipse Nordlys

 

wstecz