Dostawy kosmetyków realizowane są szybko i nie zdarzają się braki. Firma reaguje szybko na wszelkie potrzeby, prośby konsultacji, szkoleń, pokazów. Przedstawiciel regionalny proponuje wspólne działania marketingowe i chętnie służy radą w kwestiach zarządzania, aranżacji i doboru wyposażenia. Odczuwa się opiekę i zainteresowanie marki.

hotel Król Kazimierz
Hotel Król Kazimierz

Obsługa przez firmę SUPERNOVA jest bardzo profesjonalna: jesteśmy regularnie odwiedzani przez Przedstawiciela Regionalnego, który pomaga nam np. w zakresie merchendisingu, informuje o nowościach oraz wspomaga nas w kwestiach zarządzania. Kosmetyki dostarczane są zawsze następnego dnia. Ponadto wszystkie urządzenia, które dostarczyła nam firma SUPERNOVA okazały się strzałem w dziesiątkę.

klinika kosmetyczna Sharley
Instytut Zdrowia i Urody „Sharley”

Z pełnym przekonaniem pragnę polecić i zarekomendować współpracę z firmą Supernova, dotyczy to zarówno oferowanych produktów do sprzedaży profesjonalnej, detalicznej jak również całego pakietu usług doradczych, konsultingowych i szkoleniowych związanych z segmentem usług Spa. Hotel Stok w Wiśle wykorzystał również doświadczenie Supernova przy projektowaniu i wyposażaniu gabinetów Spa w sprzęt i urządzenia.

hotel Stok Wisła
Hotel Stok