Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

HISTORIA

Firma Supernova została założona przez Sławomira Nowaka w 1989 roku, toteż w 2009 roku obchodziła swoje dwudziestolecie istnienia, co oznacza, że jest na rynku polskim, najdłużej działającą firmą w swojej branży.

1989 Powstanie firmy Supernova, która jako pierwsza polska firma oferuje profesjonalne produkty pielęgnacyjne do gabinetów kosmetycznych (holenderska marka Corrective Cosmetics) oraz podstawowy sprzęt kosmetyczny.
 1994 Podpisanie umowy na wyłączność na dystrybucję jednej z najlepszych urządzeń do makijażu permanentnego Long-Time-Liner Conture® Make-up. W tym samym roku rozpoczęcie dystrybucji nieznanych jeszcze na rynku urządzeń do mikrodermabrazji marki Skin Jet.
 2003 Wprowadzenie na rynek polski aparatów marki Ellipse, które mają najwyższą jakość oraz kliniczne atesty. Pozwoliło to na rozpoczęcie działań na rynku Medycyny Estetycznej.
 2005 Podpisanie umowy na wyłączność z firmą Pevonia Int., producentem ekskluzywnej marki kosmetyków Pevonia Botanica oraz najwyższej jakości sprzętu Spa.


Obecnie firma jest liderem w branży Spa, Medycyny Estetycznej i kosmetyki profesjonalnej. Dostarcza renomowane urządzenia oraz kosmetyki do ekskluzywnych ośrodków Spa na terenie całego kraju.

wstecz