Supernova

Wyposażenie spa i sprzęt kosmetyczny
Jesteś tutaj:

Firma Supernova została założona przez Sławomira Nowaka w 1989 roku, co oznacza, że jest najdłużej działającą firmą w swojej branży na polskim rynku.

Od lat szukamy, wprowadzamy na rodzimy rynek innowacyjne rozwiązania z całego świata.

Wprowadziliśmy na polski rynek takie firmy jak: Long Time Liner, Biotek, Pevonia, Ellipse, Seyo, Cynosure, Viveve, jak również wiele czołowych marek zapewniających wyposażenie gabinetów, salonów i klinik.

Supernova to przede wszystkim innowacje, bezpieczeństwo i najwyższa jakość urządzeń, kosmetyków, produktów dla Twojej firmy.

Nasza misja
eximia

Misją firmy Supernova jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, które sprostają nieustannie rosnącym oczekiwaniom rynku kosmetycznego oraz SPA & Welless.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dostrzec zmieniające się potrzeby rynku i odpowiedzieć na nie szybko i precyzyjnie. Zapewniamy naszym klientom urządzenia najwyższej klasy. Oferujemy kompleksową obsługę klienta: doradzamy, szkolimy, projektujemy, realizujemy i wspieramy, zapewniamy obsługę posprzedażową, bo wiemy, jak cenne i wartościowe jest nasze doświadczenie.

Kariera

„Jesteśmy zgranym zespołem działającym na terenie całego kraju. Nasza firma rośnie w siłę, a co za tym idzie – potrzebujemy pracowników! Napisz do nas! Może właśnie Ciebie szukamy.”

Nasze marki
Biotek makijaż permanentny
Ellipse lasery medyczne
Eximia modelowanie sylwetki
kosmetyki Pevonia
Seyo i Seyo Med
Viveve ginekologia estetyczna

Skontaktuj się z nami!

Przenieś swój biznes na wyższy poziom – rozpocznij współpracę z Supernova!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Czekamy na Twoje zapytania.

Adres

ul. Kurpińskiego 9
05-806 Komorów

Godziny pracy

Pn – Pt …… 08:00 – 16:00

E-mail

info@supernova.com.pl