Biotek to jedna z najbardziej cenionych firm na rynku makijażu permanentnego

W swoich laboratoriach we Włoszech opracowuje i tworzy wszystkie elementy konieczne do uzyskania najwyższej jakości makijażu permanentnego. Marka Biotek to pewność perfekcyjnego dopracowania wszystkich szczegółów.
Biotek makijaż permanentny

Supernova jest jedynym dystrybutorem włoskiej marki Biotek – urządzeń, igieł i barwników – w Polsce. Zapewniamy oryginalne, bezpieczne i niezawodne produkty stworzone z myślą o Profesjonalistach.

W naszej ofercie znajduje się przeszło 160 kolorów pigmentów, igły, urządzenia do pigmentacji medycznej oraz najnowocześniejsze urządzenie do makijażu permanentnego na rynku – Maestro.
Biotek Maestro - makijaż permanentny
biotek maestro

Jesteśmy jednocześnie jedynym certyfikowanym Centrum Szkoleniowym Biotek w Polsce. Szkolimy z technik makijażu permanentnego na różnych poziomach, zarówno początkujących, doszkalamy zaawansowanych linergistów, jak również szkolimy profesjonalistów, którzy zmieniają urządzenie na Biotek. Prowadzimy kilkudniowe szkolenia Basic, Master Class z najnowszych technik, Master Class doszkalające, Master Class ze światowej sławy trenerami międzynarodowymi (z tłumaczeniami na j.polski). Szkolimy indywidualnie i grupowo, w różnym zakresie czasowym.

Produkty marki Biotek znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Umów się na prezentacje

Jeśli myślisz o nowych, wyjątkowych i bezkonkurencyjnych działaniach w swoim biznesie – skontaktuj się z nami. Umów się na prezentację, zapoznaj się z ofertę, wynieś swój biznes na wyższy poziom.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

 

Umów!

W naszej ofercie