Pevonia Botanica to ekskluzywna marka produktów pielęgnacyjnych, obecna w prestiżowych ośrodkach Spa na całym świecie

Oferta obejmuje ponad 100 profesjonalnych zabiegów relaksująco-upiększających do twarzy i ciała oraz ponad 250 produktów do pielęgnacji w domu i w Spa. Pevonia zapewnia skuteczną pielęgnację skóry dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
kosmetyki Pevonia

To, co najcenniejsze w morzu i na lądzie…

Połączenie najnowocześniejszej technologii, najczystszych naturalnych ekstraktów morskich i roślinnych sprawiło, że powstały wyjątkowe kosmetyki, które przynoszą widoczne efekty i dostarczają niezrównanych doznań.

Potwierdzona skuteczność…

Najlepsi specjaliści w dziedzinie pielęgnacji skóry, opracowali unikalny zestaw zabiegów, dostosowanych specjalnie do potrzeb każdego rodzaju skóry. Aby przedłużyć wyjątkowe rezultaty profesjonalnych zabiegów, nasi eksperci rozszerzyli ofertę o specjalny program domowej pielęgnacji.

Zjednoczenie z naturą…

Stosując w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska opakowania, Pevonia pozostaje w pełnej harmonii z naturą.
Produkty zawierają fito-ekstrakty, są pozbawione parabenów i nie są testowane na zwierzętach.

Pevonia Botanica jest uznanym na całym świecie, niekwestionowanym liderem na rynku Spa.

Jej produkty i usługi są oferowane przez prestiżowe centra, ośrodki i hotele, a także przez najlepsze na świecie salony Spa. Zapewnia to wszystkim Klientom dostępność oferty bez względu na cel podróży, gwarantując widoczne i sprawdzone rozwiązania dla wszystkich problemów ze skórą.

Umów się na prezentacje

Jeśli myślisz o nowych, wyjątkowych i bezkonkurencyjnych działaniach w swoim biznesie – skontaktuj się z nami. Umów się na prezentację, zapoznaj się z ofertę, wynieś swój biznes na wyższy poziom.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

 

Umów!

W naszej ofercie