Seyo to pierwszy na świecie dermatologiczny system do przeprowadzania zabiegów estetycznych, który pozwala konkretnym składnikom czynnym na przenikniecie do najgłębszych warstw skóry.

Wpływa to pozytywnie na poziom natlenienia skóry, a uzyskane efekty utrzymują się długo. Co więcej, nie wymaga stosowania igieł i nie wiąże się z żadnym bólem. W oparciu o aktualne badania naukowe SEYO TDA to wysoce skuteczna, nieinwazyjna forma odmładzania i regeneracji skóry.
seyo

SEYO to najnowocześniejsza technologia dostępna w Europie wykorzystywana do natychmiastowego i długotrwałego odmłodzenia skóry. SEYO TDA to krótki i przyjemny zabieg estetyczny, który pozwala błyskawicznie poprawić teksturę skóry oraz nadać jej oczekiwanego blasku.

Dzięki SEYO TDA można teraz przeprowadzać terapie odmładzające, które znacznie poprawiają jędrność skóry, bez konieczności stosowania jakichkolwiek igieł

TDA oznacza „aplikację przezskórną” i jako takie stanowi pierwszy na świecie dermatologiczno-estetyczny system terapeutyczny, który przenosi odmładzające składniki czynne do najgłębszych warstw skóry w sposób nieinwazyjny. Podczas gdy konwencjonalne metody stosowania kosmetyków nie pozwalają substancjom czynnym na przedostanie się przez warstwę rogową naskórka, TDA transportuje składniki aktywne aż do skóry właściwej.

System SEYO TDA składa się ze sterowanej komputerowo stacji roboczej, poręcznego aplikatora oraz kartridżów SEYO TDA.

Obsługa SEYO TDA jest intuicyjna, a komputer pozwala na dostosowanie pracy urządzenia do każdej sytuacji i warunków.

W zależności od typu skóry oraz wieku osoby poddawanej zabiegowi dostępne są różne programy. Podczas pracy na ekranie dotykowym systemu wyświetlane są informacje o pozostałym czasie zabiegu oraz poziomie intensywności.
System prowadzi także użytkownika przez cały proces zabiegowy oraz poszczególne obszary stosowania.

SEYO TDA wytwarza z otaczającego powietrza wysoce skoncentrowany tlen w wyjątkowo czystej postaci. Jest to najważniejsza część zabiegu.

Specjalne substancje o właściwościach pozwalających na pokonanie bariery ochronnej są aktywowane pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu.
W ten sposób dochodzi do otwarcia skóry, a składniki aktywne mogą przedostać się do głębszych warstw skóry właściwej.

system Seyo TDA

Pomimo że system wykorzystuje tlen, mechanizm działania SEYO TDA nie polega na infuzji tlenem. Podczas zabiegu tlen odgrywa podwójną rolę: po pierwsze jest wykorzystywany jako gaz pędny, a po drugie służy do zwalczania hipoksji w skórze.

Konkurencja oferuje tlen głównie w atomizerze lub sprayu, który można stosować tylko na powierzchni skóry. SEYO TDA pozwala dostarczyć tlen oraz inne substancje czynne do najgłębszych warstw skóry.

Jakie są najważniejsze korzyści zabiegu SEYO TDA?

  • Natychmiastowo widoczne efekty
  • Głębokie nawilżenie – poprawa wyglądu i objętości skóry
  • Ujędrnienie, efekt liftingu oraz ogólna poprawa struktury i naprężenia
  • Wsparcie w pobudzaniu aktywności kolagenu i elastyny
  • Radykalne zredukowanie zmarszczek i nierówności skóry
  • Ukojenie dla suchej, wrażliwej i napiętej skóry
  • Natychmiastowe wzmocnienie blasku i rozjaśnienia skóry

Piękna skóra nie jest już tylko kwestią wieku

Dzięki SEYO TDA można teraz przeprowadzać terapie odmładzające, które pozwalają na długo ujędrnić skórę bez konieczności stosowania jakichkolwiek igieł.

System SEYO TDA

Oferuje wiele funkcji, a jego elastyczność jest dodatkowo wzmocniona niezliczoną różnorodnością produktów do twarzy, ciała i włosów. W ten sposób możliwe jest precyzyjne reagowanie na wszelkiego rodzaju potrzeby klientek.

Niezwykły zabieg

Zabieg TDA to wyjątkowo komfortowe, skuteczne i efektywne rozwiązanie. Nasze klientki uwielbiają go!

Jesteśmy jedynym dystrybutorem marki Seyo w Polsce

Umów się na prezentacje

Jeśli chciałabyś / chciałbyś aby w Twoim gabinecie / salonie / klinice znalazł się Twój Seyo TDA lub Seyo TDA MED – skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

 

Umów!

W naszej ofercie