Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

REFERENCJE
Hotel Anders
„Po pięciu miesiącach funkcjonowania naszego SPA, możemy potwierdzić że wspólnie dokonane wybory były trafne i przynoszą oczekiwane korzyści, szczególnie finansowe.”
Geovita
„Firma Supernova jest profesjonalnym i rzetelnym partnerem handlowym Geovita Sp. z o.o.”
Hotel Król Kazimierz
„Dostawy kosmetyków realizowane są szybko i nie zdarzają się braki. Firma reaguje szybko na wszelkie potrzeby, prośby konsultacji, szkoleń, pokazów. Przedstawiciel regionalny proponuje wspólne działania marketingowe i chętnie służy radą w kwestiach zarządzania, aranżacji i doboru wyposażenia. Odczuwa się opiekę i zainteresowanie marki.”

Malayka
„Rozruch salonu, wybór kosmetyków i urządzeń oraz ich dostawców to jeden z trudniejszych etapów. Supernova swoim profesjonalizmem, elastycznością i życzliwością znacznie nam ten etap ułatwiła. Przedstawiciel regionalny proponuje wspólne działania marketingowe i chętnie służy radą w kwestiach zarządzania, aranżacji i doboru wyposażenia. Odczuwamy opiekę i zainteresowanie marki.”

S3worx
„Firma SUPERNOVA wielokrotnie udowodniła, że jest wyjątkowym partnerem poszerzającym stale bazę swoich kontrahentów i produktów, mając na względzie rozwój klienta i dbając o jego wizerunek.
Wysoka sprawność organizacyjna, świetnie przygotowany personel i zaplecze techniczne pozwalają firmie podejmować wyzwania, które przekładają się na kolejne sukcesy prowadzonych przedsięwzięć.
Jako partner spełnia nasze wszelkie oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym, a efekty naszej współpracy ugruntowane opiniami gości świadczą o jej wiarygodności i rzetelności.”
Instytut Zdrowia i Urody „Sharley”
„Obsługa przez firmę SUPERNOVA jest bardzo profesjonalna: jesteśmy regularnie odwiedzani przez Przedstawiciela Regionalnego, który pomaga nam np. w zakresie merchendisingu, informuje o nowościach oraz wspomaga nas w kwestiach zarządzania. Kosmetyki dostarczane są zawsze następnego dnia. Ponadto wszystkie urządzenia, które dostarczyła nam firma SUPERNOVA okazały się strzałem w dziesiątkę.”
Hotel Stok
„Z pełnym przekonaniem pragnę polecić i zarekomendować współpracę z firmą Supernova, dotyczy to zarówno oferowanych produktów do sprzedaży profesjonalnej, detalicznej jak również całego pakietu usług doradczych, konsultingowych i szkoleniowych związanych z segmentem usług Spa. Hotel Stok w Wiśle wykorzystał również doświadczenie Supernova przy projektowaniu i wyposażaniu gabinetów Spa w sprzęt i urządzenia.”
wstecz