„Po pięciu miesiącach funkcjonowania naszego SPA, możemy potwierdzić że wspólnie dokonane wybory były trafne i przynoszą oczekiwane korzyści, szczególnie finansowe.”

Hotel Anders

„Firma Supernova jest profesjonalnym i rzetelnym partnerem handlowym Geovita Sp. z o.o.”

Geovita

„Dostawy kosmetyków realizowane są szybko i nie zdarzają się braki. Firma reaguje szybko na wszelkie potrzeby, prośby konsultacji, szkoleń, pokazów. Przedstawiciel regionalny proponuje wspólne działania marketingowe i chętnie służy radą w kwestiach zarządzania, aranżacji i doboru wyposażenia. Odczuwa się opiekę i zainteresowanie marki.”

Hotel Król Kazimierz

„Rozruch salonu, wybór kosmetyków i urządzeń oraz ich dostawców to jeden z trudniejszych etapów. Supernova swoim profesjonalizmem, elastycznością i życzliwością znacznie nam ten etap ułatwiła. Przedstawiciel regionalny proponuje wspólne działania marketingowe i chętnie służy radą w kwestiach zarządzania, aranżacji i doboru wyposażenia. Odczuwamy opiekę i zainteresowanie marki.

Malayka

„Z pełnym przekonaniem pragnę polecić i zarekomendować współpracę z firmą Supernova, dotyczy to zarówno oferowanych produktów do sprzedaży profesjonalnej, detalicznej jak również całego pakietu usług doradczych, konsultingowych i szkoleniowych związanych z segmentem usług Spa. Hotel Stok w Wiśle wykorzystał również doświadczenie Supernova przy projektowaniu i wyposażaniu gabinetów Spa w sprzęt i urządzenia.”

Hotel Stok

„Obsługa przez firmę SUPERNOVA jest bardzo profesjonalna: jesteśmy regularnie odwiedzani przez Przedstawiciela Regionalnego, który pomaga nam np. w zakresie merchendisingu, informuje o nowościach oraz wspomaga nas w kwestiach zarządzania. Kosmetyki dostarczane są zawsze następnego dnia. Ponadto wszystkie urządzenia, które dostarczyła nam firma SUPERNOVA okazały się strzałem w dziesiątkę.”

Instytut Zdrowia i Urody „Sharley”

„Firma SUPERNOVA wielokrotnie udowodniła, że jest wyjątkowym partnerem poszerzającym stale bazę swoich kontrahentów i produktów, mając na względzie rozwój klienta i dbając o jego wizerunek.
Wysoka sprawność organizacyjna, świetnie przygotowany personel i zaplecze techniczne pozwalają firmie podejmować wyzwania, które przekładają się na kolejne sukcesy prowadzonych przedsięwzięć.
Jako partner spełnia nasze wszelkie oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym, a efekty naszej współpracy ugruntowane opiniami gości świadczą o jej wiarygodności i rzetelności.”

S3worx