Urządzenia i sprzęt kosmetyczny

Nowoczesne wyposażenie salonów kosmetycznych, które oferujemy sprosta wszelkim wymaganiom ofertowym gabinetów medycyny estetycznej, stref odnowy biologicznej i pielęgnacji ciała. Jako dystrybutor profesjonalnego sprzętu kosmetycznego polecamy m.in. urządzenia do mikrodermabrazji, fotele kosmetyczne, wyposażenie SPA oraz sprzęt do wellness. Wszystkim firmom stawiającym na rozwój i najwyższą jakość obsługi Klientów oferujemy fachową pomoc w projektowaniu, doborze urządzeń oraz szkoleniach dla personelu. Tego rodzaju wsparcie pozwoli Państwu zrealizować swoje plany w tworzeniu salonów piękności otwartych na potrzeby Klientów pod każdym względem. Współpracujemy z najchętniej wybieranymi producentami na rynku. Poniżej przedstawiamy kategorie produktowe, które ułatwią wyszukiwanie najlepszych rozwiązań dla Państwa gabinetów.


Fotele kosmetyczne

Fotel kosmetyczny Lemi ReWavTutaj znajdziecie Państwo wielofunkcyjne i ergonomiczne fotele kosmetyczne. Elektryczne sterowanie pozwala z łatwością dopasować wysokość oraz kąt nachylenia poszczególnych elementów do potrzeb danego zabiegu. W ofercie m.in. fotel do pedicure i zabiegów podologicznych, fotel do zabiegów na twarz i ciało, łóżka do masażu, leżaki relaksacyjne dla stref SPA. To wyposażenie wykonane z najwyższej jakości tworzyw i materiałów.


Hydroterapia

Wanna CosmothermWanny i stoły do hydroterapii doskonale sprawdzą się w strefach wellness oferujących zabiegi odprężające. Wyposażenie gabinetu kosmetycznego w taki sprzęt pozwala na przeprowadzanie tzw. mokrych masaży i innych zabiegów z zastosowaniem wody w sposób bezpieczny i higieniczny. Woda i preparaty pielęgnacyjne są automatycznie kierowane do wbudowanego systemu odprowadzania. Hydroterapia wspomaga układ krążenia i rozluźnia mięśnie.


Fotele do manicure/pedicure

Fotel do pedicure BiarritTo, co decyduje o przywiązaniu Klienta do danego salonu kosmetycznego, to między innymi jego ocena wygody i funkcjonalności sprzętu. Fotel do manicure i pedicure powinien mieć wielostopniową regulację, która zapewni komfortowe samopoczucie Klienta oraz odpowiednie warunki pracy dla kosmetologa. Efektowne wykończenie, regulowane oświetlenie, schowki i szufladki to dodatkowe atuty rekomendowanego przez nas wyposażenia.


Wellness - Sauny

Starpool RaxulPrzedstawiamy wielofunkcyjne kabiny SPA z funkcją sauny. Producent Starpool słynie z tworzenia wyposażenia stref wellness łączącego w sobie zalety łaźni parowych, aromaterapii czy muzykoterapii. To nie tylko czas na relaks i odprężenie organizmu, ale również stymulacja usuwania toksyn, rozluźnienie mięśni oraz pielęgnacja skóry całego ciała. Zróżnicowane opcje ustawień pozwalają na regulację temperatury i wilgotności do indywidualnych wymagań.


Urządzenia specjalistyczne

RevelarZabiegi kosmetyczne z zakresu pielęgnacji i profilaktyki przeciwstarzeniowej pozwalają na długo zachować atrakcyjny wygląd i dobrą kondycję cery. Sprzęt kosmetyczny dostępny w naszej ofercie sprzyja eliminowaniu niedoskonałości, pierwszych zmarszczek i nawilżaniu cery. Polecamy m.in. urządzenie do mikrodermabrazji, urządzenia wyszczuplające do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i poprawy jędrności skóry.


Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Taborety kosmetyczneWszechstronne kombajny kosmetyczne mogą stanowić najważniejszy element wyposażenia gabinetów kosmetycznych. Wielofunkcyjność to oszczędność czasu, energii i miejsca. Jedno urządzenie łączy w sobie kilka różnych zabiegów, jak np. mikrodermabrazja, ozonoterapia, peeling itp. W kategorii podstawowego wyposażenia oferujemy Państwu również stoliki, taborety, lampy zabiegowe, frezarki, podgrzewacze do wosku, podgrzewacze do ręczników, sprzęt do dezynfekcji i oczywiście meble.

wstecz