Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

Lemi Podo High

Podo High to innowacyjny fotel do zastosowania w podiatrii i podologii, zaprojektowany i stworzony z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu zarówno pacjentom jak i użytkownikowi.

Urządzenie to zapewnia łatwy dostęp dzięki minimalnej wysokości wynoszącej jedynie 52 cm. W tym samym czasie fotel może być podniesiony do maksymalnej wysokości 150 cm, dzięki czemu użytkownik może pracować w idealnych warunkach zarówno stojąc, jak i siedząc. Trzy elektryczne siłowniki gwarantują pełną elastyczność oraz możliwość regulacji wysokości, pozycji Trendelenburga oraz oparcia za pomocą praktycznego pedału do kontroli. Podnóżki mogą być otwarte na boki i wydłużone, pozwalając użytkownikowi na zapewnienie idealnych warunków nawet w przypadku trudno dostępnych obszarów zabiegowych. Materac posiada komfortową i regulowaną podporę części szyjnej kręgosłupa.

Wysokiej jakości materiały wykończeniowe Lemi zamieniają Podo High w ekskluzywny i innowacyjny fotel zabiegowy. Fotel wyposażony jest w automatyczny przełącznik reset, który przywraca ustawienia fotela z powrotem do pozycji wyjściowej.

Obudowa dostępna jest w kolorze kości słoniowej i jasnoszarym, a tapicerka w ponad 40 kolorach.

 

SPECYFIKACJA:
DŁUGOŚĆ SZEROKOŚĆ WYSOKOŚĆ WAGA
190 cm 78 cm 52 cm - 150 cm max 170 kg

 

 

 

 

GALERIA:

Lemi Podo High Fotele do pedicure Lemi Podo High Fotele do pedicure Lemi Podo High Fotele do pedicure Lemi Podo High Fotele do pedicure Lemi Podo High Fotele do pedicure Lemi Podo High Fotele do pedicure

 

 

 

PROJEKT: Lemi

PRODUCENT: Włochy

GWARANCJA: 2 lat

DOSTĘPNOŚĆ: na zamówienie

wstecz