Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

Ellipse Flex

Jeden system – wiele zastosowań

W porównaniu do technologii wykorzystującej pojedynczy laser wszystkie Systemy Intensywnych Źródeł Światła mogą być stosowane do przeprowadzania wielu różnorodnych zabiegów. Ellipse Flex umożliwia bezpieczne, skuteczne i długotrwałe efekty 5 zabiegów takich jak:

  •   Usuwanie zbędnego owłosienia
  •   Zabiegi zmian naczyniowych
  •   Zabiegi zmian pigmentacyjnych
  •   Odmłodzenie skóry zniszczonej działaniem promieni słonecznych
  •   Zabiegi na trądzik

Możesz rozpocząć korzystanie z systemu Ellipse Flex od używania jednego zastosowania i ulepszać swój system, tak aby dokładnie zaspokajał potrzeby zabiegowe Twoich pacjentów. Nowe zastosowania systemu Ellipse zostaną udostępnione do użytku, jak tylko ich skuteczność i bezpieczeństwo zostaną udowodnione klinicznie. Aby dowiedzieć się więcej na temat zabiegów, przejdź na stronę  Obszary zabiegów.


Szybkie i łatwe zabiegi

Ellipse oferuje aplikatory o dużym zasięgu działania, który obejmuje obszar 1 na 5 cm, co gwarantuje niezwykle krótki czas trwania zabiegów. Ręczne elementy urządzenia są lekkie i ergonomiczne, co minimalizuje wysiłek osoby wykonującej zabieg.
 

Więcej informacji na www: www.ellipse.org.pl

 

wstecz