Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

Ellipse Light

System Ellipse Light został opracowany specjalnie z myślą o klinikach piękności. Ellipse Light, którego skuteczność i bezpieczeństwo zostały udowodnione klinicznie nadaje się idealnie do:

  • długotrwałego usuwania zbędnego owłosienia

a także do

  • wykonywania zabiegów na zniszczonej przez słońce skórze, także tej o niespotykanej pigmentacji, zwiększonych porach, rumieniach rozlanych, a także wynikających z wieku przebarwieniach.

Jest to także doskonałe urządzenie do rozwijania Twojego przedsiębiorstwa. Zaawansowana technologicznie platforma Ellipse Light sprawia, że urządzenie jeszcze lepiej trafia w potrzeby specjalistów ds. pielęgnacji skóry, którzy wymagają bezpieczeństwa, skuteczności i komfortu pacjentów. Łącząc to wszystko z łatwością obsługi i nowoczesnym i eleganckim wyglądem, można przekonać się, że najnowszy model Ellipse Light jest rzeczywiście wyjątkowy.

 

Więcej informacji na www: www.ellipse.org.pl

 

wstecz