Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

Skin Jet Abra-Megatrans


Aparat do mikrodermabrazji niemieckiej firmy Skin Jet wyposażony jest w opatentowany system cyrkulacji powietrza (AR System- Air Rotation System), dzięki któremu kryształy są bardzo dokładnie odsysane z powierzchni skóry nie kalecząc jej. System ten sprawia, że strumień kryształów uderzających w skórę ma średnicę ok. 1 cm (cała szerokość dyszy). Odróżnia to aparaty Skin Jet od wszystkich innych występujących na rynku, które osiągają maksymalnie 4 mm średnicy.

Model Multi-Abrasonic wyposażony jest oprócz mikrodermabrazji w ceramiczną głowicę ultradźwiękową o częstotliwości pracy 1MHz. Mikromasaż wykonany tą głowicą pozwala na szybki transport specjalnych preparatów pielęgnacyjnych Skin Jet do głęboko położonych tkanek, gwarantując skórze znakomite efekty terapeutyczne i pielęgnacyjne. Oryginalna ceramiczna głowica zwiększa efektywność zabiegu - związki aktywne wtłaczane są w głębsze warstwy skóry cała powierzchnią głowicy, która nie alergizuje i nie nagrzewa nadmiernie tkanek.

Dodatkowo aparat posiada pulsator do masażu podciśnieniowego tkanek skóry (220 zasysań na minutę). Masaż tą metodą napina, wzmacnia i zwiększa elastyczność oraz gęstość skóry, spłyca zmarszczki statyczne i dynamiczne, drenuje oraz likwiduje obrzęki.

 

 

SPECYFIKACJA:
WYMIARY NAPIĘCIE CZĘSTOTLIWOŚĆ CIŚNIENIE ULTRADŹWIĘKI AIR-PULSATOR WAGA
40 cm
x 30 cm
x 38 cm
220-230V, 115V 60 Hz 1 bar 1 MHz 220 imp/min 17 kg
wstecz