Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

 

Viveve: nowatorska metoda leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 


 O Viveve


 Opinia PTGEIR


 Rozluźnienie pochwy


          Opis problemu


          Opcje zabiegowe


          Rozpocznij rozmowę


 System Viveve


          FAQ


          Dane kliniczne


 Referencje od pacjentek i lekarzy


 MEDIA - artykuły


 Kontakt


 
Viveve: zabieg leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 

 

Viveve: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy

 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

Viveve podchodzi od zdrowia seksualnego kobiet z pasją

 

Viveve podchodzi od zdrowia seksualnego kobiet z pasją

 

Viveve to firma, której głównym celem jest poprawa zdrowia seksualnego kobiet. Siedziba główna firmy znajduje się w miejscowości Sunnyvale w Kalifornii.
Viveve koncentruje swoją uwagę i działania na komercjalizacji rewolucyjnego, niechirurgicznego i nieablacyjnego urządzenia medycznego, które remodeluje włókna kolagenowe i przywraca wymagane napięcie tkanek pochwy.

 

Viveve pozwala leczyć zespół rozluźnienia pochwy, który jest efektem nadmiernego rozciągnięcia się tkanek u wejścia do pochwy w trakcie porodu. W wyniku uszkodzenia tkanek kobiety mogą czerpać mniejszą satysfakcję seksualną oraz uskarżać się na słabsze odczuwanie bodźców fizycznych podczas stosunku płciowego, co z kolei może mieć negatywny wpływ na ich zdrowie seksualne i jakość życia.

 

System Viveve wykorzystuje opatentowaną technologię radiofrekwencji (RF) z myślą o ujędrnieniu tkanek wokół wejścia do pochwy. W przeciwieństwie do chirurgicznych zabiegów rekonstrukcji pochwy System Viveve pozwala na ścieśnienie tkanek pochwy bez konieczności wykonywania żadnych nacięć, stosowania ablacji lub znieczulenia. Co więcej, zabieg trwa jedynie 30 minut i może być przeprowadzony w gabinecie lekarskim. Biorąc pod uwagę niechirurgiczny charakter tego zabiegu pacjentki nie muszą zmagać się z wieloma ograniczeniami po leczeniu, a czas powrotu do pełni zdrowia jest skrócony do absolutnego minimum.

 

Zabieg Geneveve został przetestowany w ramach dwóch badań klinicznych – jedno odbyło się w Stanach Zjednoczonych, a drugie w Japonii. Celem tych badań było zweryfikowanie bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu. W obydwu badaniach funkcja seksualna oraz jędrność pochwy znacząco poprawiły się, osiągając poziom z okresu sprzed porodu. Co więcej, efekty zabiegu utrzymywały się przez 12 miesięcy. System Viveve® uzyskał zgodę od urzędu regulacyjnego w Kanadzie, Europie, Hongkongu oraz w wybranych krajach Azji. Jest także dostępny w ramach pozwolenia na przywóz w Japonii. System nie uzyskał jeszcze zgody na stosowanie do leczenia zespołu rozluźnienia pochwy na terytorium Stanów Zjednoczonych.

 

Celem firmy jest zwiększenie świadomości pacjentek na temat zabiegu Geneveve oraz zainicjowanie rozmowy pomiędzy kobietami a ich lekarzami dotyczącej rozluźnienia pochwy oraz zdrowia seksualnego. Rozmowa o zmianach, jakie zachodzą w ciele kobiety po urodzeniu dziecka to pierwszy krok do określenia konkretnych obaw i problemów, a także do omówienia różnych możliwości poprawy jakości życia. Seks może się zmienić po urodzeniu dzieci, ale doznania, jakie mu towarzyszą nie muszą.

wstecz