Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

 

Viveve: nowatorska metoda leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 


 O Viveve


 Opinia PTGEIR


 Rozluźnienie pochwy


          Opis problemu


          Opcje zabiegowe


          Rozpocznij rozmowę


 System Viveve


          FAQ


          Dane kliniczne


 Referencje od pacjentek i lekarzy


 MEDIA - artykuły


 Kontakt


 
Viveve: zabieg leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 

 

Viveve: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy

 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

 

Możliwości leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 

Aktualnie istnieje kilka możliwości skutecznego leczenia zespołu rozluźnienia pochwy.

 

Ćwiczenia mięśni Kegla są często zalecane podczas leczenia problemów związanych z brakiem jędrności pochwy; w rzeczywistości ćwiczenia te koncentrują się na mięśniach przepony miednicy, które zostały osłabione w trakcie porodu, i mogą tym samym wywoływać problemy z trzymaniem moczu. Mięśnie te wspierają lub „podtrzymują” narządy w okolicy miednicy oraz nie dopuszczają do ich opadnięcia. W związku z tym ćwiczenia mięśni Kegla nie są najlepszym rozwiązaniem na problem z rozluźnieniem pochwy. Oddziałują na mięśnie przepony miednicy, a nie na tkankę wewnątrz pochwy lub przy wejściu do pochwy.

 

Możliwości zabiegowe aktualnie dostępne dla kobiet wiążą się z długim czasem rehabilitacji oraz bólem pozabiegowym. Jak w przypadku każdego zabiegu inwazyjnego, opcje te mogą także wiązać się z wieloma różnego rodzaju zagrożeniami dla zdrowia, a ich przeprowadzenie to spory wydatek.

 

Zabieg Geneveve to alternatywa dla chirurgicznego leczenia zespołu rozluźnienia pochwy. Ten niechirurgiczny i bezbolesny zabieg pozwala na wyeliminowanie problemu luźności pochwy w gabinecie lekarskim. Lekarz przeprowadza zabieg wykorzystując do tego System Viveve, który najpierw ochładza, a następnie delikatnie podgrzewa tkankę pochwy. Podczas badań klinicznych na 54 kobietach, które przeprowadzono w 2010 oraz 2012 roku, potwierdzono, że zabieg Viveve poprawił jędrność tkanek pochwy u 88% kobiet.


CZYTAJ więcej o metodach leczenia rozluźnienia pochwy »

wstecz