Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

 

Viveve: nowatorska metoda leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 


 O Viveve


 Opinia PTGEIR


 Rozluźnienie pochwy


          Opis problemu


          Opcje zabiegowe


          Rozpocznij rozmowę


 System Viveve


          FAQ


          Dane kliniczne


 Referencje od pacjentek i lekarzy


 MEDIA - artykuły


 Kontakt


 
Viveve: zabieg leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 

 

Viveve: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy

 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

Viveve nowatorska metoda leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 

Viveve
nowatorska metoda leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 

Poród drogami natury może spowodować uszkodzenie przepony miednicy oraz pochwy, w efekcie czego może dojść do rozluźnienia tkanki pochwy oraz wejście do pochwy.

 

Takie rozciągnięcie tkanek pochwy oraz wejścia do pochwy może z kolei prowadzić do osłabienia odczuwania bodźców fizycznych podczas stosunku płciowego, co może mieć negatywny wpływ na zadowolenie seksualne, funkcjonowanie kobiety oraz ogólną jakość życia.

 

Viveve to niechirurgiczny i bezbolesny zabieg pozwalający na wyeliminowanie problemu luźności pochwy w gabinecie lekarskim. Lekarz przeprowadza zabieg wykorzystując do tego System Viveve, który najpierw ochładza, a następnie delikatnie podgrzewa tkankę pochwy. Ta opcja zabiegowa pozwala zwiększyć odczuwane doznania poprzez wzmocnienie jędrności pochwy, a tym samym poprawienie zadowolenia z życia seksualnego.

 

Obejrzyj animację przedstawiającą zabieg Geneveve »

 

Zabieg Geneveve nie jest procedurą kosmetyczną. Oddziałuje na poziomie komórkowym i odbudowuje oraz regeneruje włókna kolagenowego, jak również pozwala wzmocnić doznania fizyczne oraz poprawić zadowolenie z seksu. Zabieg można przeprowadzić w 30 minut bez stosowania znieczulenia. Po zabiegu nie jest wymagany praktycznie żaden okres przerwy.

 

 

+ System Viveve

 


 

+ Zabieg Geneveve

 


 

+ Efekty zabiegu

 


 

+ Zagrożenia związane z zabiegiem

 

 

wstecz