Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

 

Viveve: nowatorska metoda leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 


 O Viveve


 Opinia PTGEIR


 Rozluźnienie pochwy


          Opis problemu


          Opcje zabiegowe


          Rozpocznij rozmowę


 System Viveve


          FAQ


          Dane kliniczne


 Referencje od pacjentek i lekarzy


 MEDIA - artykuły


 Kontakt


 
Viveve: zabieg leczenia zespołu rozluźnienia pochwy

 

 

Viveve: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy

 

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

Dane kliniczne

 

Setki pacjentek na całym świecie skorzystały już z zabiegu Geneveve. Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu została potwierdzona w dwóch badaniach klinicznych przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych i Japonii1. Viveve kontynuuje prace nad dalszym usprawnieniem bezpieczeństwa i skuteczności poprzez prowadzenie dalszych badań klinicznych na całym świecie.

 

Dwa badania kliniczne przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych i Japonii zostały opublikowane w Journal of Sexual Medicine oraz Journal of Women’s Health. Przeanalizowane wyniki z obydwu badań przeprowadzonych w Stanów Zjednoczonych i Japonii pokazały statystycznie istotną poprawę jędrności pochwy do poziomów sprzed porodu po jednym, trzech, sześciu i dwunastu miesiącach od zabiegu. Po 12 miesiącach poprawiona i utrzymująca się jędrność była potwierdzona przez 88% kobiet biorących udział w badaniach. Znacząca poprawa zadowolenia seksualnego była potwierdzona po okresie 12 miesięcy. Żadnych poważnych efektów ubocznych nie stwierdzono w którymkolwiek z badań.

 

Zabieg Geneveve pozwala przywrócić jędrność pochwy do poziomu sprzed porodu

Viveve - badania kliniczne w USA
Viveve - badania kliniczne w Japonii

 

Badanie Viveve przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych zostało opublikowane w Journal of Sexual Medicine we wrześniu 2010 roku. W publikacji opisano pomyślne wyniki uzyskane po 1, 3 i 6 miesiącach.

 

Drugie badanie kliniczne Viveve zostało przeprowadzone w Japonii i zakończyło się na początku 2012 roku. Dane uzyskane po okresie 12 miesięcy od zabiegu przedstawiono w Journal of Women’s Health w 2013 roku.

 

Prowadzone były także badania wstępne, a ich celem było pokazanie mechanizmu działania, sposobu pracy oraz wpływu systemu Viveve na tkankę pochwy.

 

Wyniki badań klinicznych oraz uzyskane dane są nadal akceptowane i publikowane w magazynach medycznych oraz prezentowane podczas międzynarodowych konferencji. Streszczenia, plakaty i prezentacje zgłoszone i przedstawione podczas najważniejszych konferencji ginekologiczno-położniczych oraz poświęconych medycynie seksualnej na całym świecie są dostępne w ramach następujących kategorii.

 

1Uwzględnia pacjentki ze Stanów Zjednoczonych i Japonii wraz z szacunkowymi danymi na temat pacjentek leczonych komercyjnie w oparciu o informacje zwrotne uzyskane od klientek i lekarzy na dzień 31 września 2014 roku.

 

+ Publikacje

 


 

+ Streszczenia

 


 

+ Prezentacje

 


 

+ Plakaty

 


 

+ Białe księgi

wstecz